Felpörgetve

Felpörgetve

Driven
drg0602

Jimmy Bly (Kip Pardue) újonc autóversenyzõ és a jelenlegi bajnok, Beau Brandenburg (Til Schweiger) elkeseredetten küzdenek az év bajnoki címéért. Mindent bevetnek a siker érdekében, Beau még régi barátnõjét, Sophia Simone-t is dobja, mivel szerinte a lány akadályozza a koncentrálásban. Bly csapatának tulajdonosa, Carl Henry (Burt Reynolds), a mára tolószékbe kényszerült egykori autóversenyzõ úgy dönt, hogy az újonc társát egy másikkal helyettesíti, s visszahívja a veterán Joe Tantót (Sylvester Stallone). Joe évek óta nem ült versenyautóban, de Carl bízik benne, különösen azért, mert régebben hosszú idõn át együtt versenyeztek. Joe Tanto azonban felejteni próbál - megpróbálja elfelejteni… Több

Rendező: Renny Harlin
Zene: BT
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada, Ausztrália
Premier (HU): 2002.08.15.

2022.06.07 drg0602

Egész kellemes kis film. Van benne minden, tempó, izgalom és dráma is. Nekem tetszett, igaz nagyon régen láttam, de most újra megnéztem és szuper film szerintem. Sly jól szerepel, meg a körülötte lévő színészek is. Simán nézhető kategória. Értékelés: 7/10.

2020.01.25 HE7EDIK

Tény hogy nem ez Harlin legjobb munkája, de azért akad benne néhány látványosabb jelenet, mikor Sly felszedi az érméket a gumival igazi csemege.

2018.12.08 harnas1207

A sztori vérszegény és túl klisés. Viszont a versenyek hangulata jól átjött és látványos volt. Egyszer simán megnézhető.

2016.08.06 VFTS

Bár a film az autóversenyzés világát kívánta bemutatni ettől elég messze került végül. Rengeteg olyan dolog van benne, ami nagyon messze áll a valóságtól. Az alapötlet jó volt, a megvalósítás korántsem.

2014.11.09 Sniper

Szőke, mell, gépek, kemény srácok, stáblista. Ennyi. Egészestés aszfaltbaywatch!

A filmben felbukkan Juan Pablo Montoya is.Szerző: HE7EDIK

Harlin és Stallone második közös filmje. Szerző: HE7EDIK

A film alapján a BAM! Entertainment készített egy Playstation játékot.Szerző: VFTS

A kerekesszékes csapatfőnök ötletét a Formula-1-es csapatfőnök, Sir Frank Williams ihlette, aki egy autóbaleset következtében 1986 óta kerekesszékkel tud csak közlekedni.Szerző: VFTS