Femme Fatale

Laura Ash csábító vonzereje, halálos szépsége maga a kísértés: igazi "femme fatale", a végzet asszonya. Hét évvel egy merész ékszerrablási ügy után, új személyazonosság mögé rejtőzve, visszatér Franciaországba. Ám Nicolas, a paparazzo fotóriporter lefényképezi és ezzel életveszélybe sodorja Laurát.

Ország: Franciaország, Svájc
Premier (HU): 2003.05.01.
Rebecca Romijn
Rebecca Romijn

2022.07.07 Gauss

Kellemes meglepetés

Egészen másra számítottam, valami erotiku,s romantikus dráma-féleségre, de ilyenről szó sem volt (nehéz besorolni, talán a krimit mondanám egy kis misztikummal és ici-pici erotikával megspékelve). Kaptam egy izgalmas, nagyon csavaros történetet, különleges csattanóval a végén. Amit még kiemelnék, azok a ruhák, nagyon szép ruhák vannak benne férfiakon és nőkön egyaránt, tetszettek.

2017.05.31 Berto49

Eléggé zavaros történet, viszont vannak benne jó részek is, a két nő, mindkettőt Rebecca Rominj alakítja, igencsak szemrevaló. Mellette a „macsókirály” Banderas labdába sem tudott rúgni, mert a végzet asszonya túljárt az eszén. Kb. 10 éve láttam először, de nem javult az értékelésem.

2017.05.14 Thor

Kiváló alkotás, amely talán nagyobb elismerést arat a következő generációknál, mint jelenleg. Kívülről hozzáférhetetlenül hideg, belül gyermekien játékos.