Férj és férj

Férj és férj

I Now Pronounce You Chuck & Larry
bigi

Larry (Kevin James) és Chuck (Adam Sandler) jó cimborák, barátságuk annak köszönhető, hogy mindketten tűzoltók. Az egyik tűzeset során Larry megmenti Chuck életét. A férfi nagyon szeretné valahogy meghálálni ezt a nemes tettet. Larry meg is találja a módját, egy "kis" szívességet kér… Több

Rendező: Dennis Dugan
Premier (HU): 2007.09.06.

2019.07.23 Ms. Akárki

Kifejezetten tetszett ahogy próbálják megoldani a biztosítástXD Bár azért ennek biztos lett volna egyszerűbb útja is, de akkor nem lenne poénforrás. Adam Sandler játéka kifejezetten tetszett. Végre egy jó meleg témájú vígjáték, ami nem bírálja az embereket, hanem megvédi.

2018.05.15 Filmelemző

Eszement egy bárgyúság, de a melegek jogaiért való kiállás és Jessica Biel ultraszexi megjelenései valahogy megmentik az egészet. Az előbbi tartalmat, az utóbbi esztétikai élményt nyújt azoknak, akik megtekintik. Adam Sandler és Kevin James meg hozzá... Több

2019.06.02 kevelin

én szeretem adam sandler filmjeit de ez kritikán aluli volt. nagyjából fél órát bírtam ki a filmből és azóta se néztem tovább. szerintem kritikán aluli a sztori és sajnos nem is vicces bármennyire is próbáltam élvezni. nekem nem jött be.

2015.04.23 Bizsu82

középszerű vígjáték, átlagos poénokkal. egyszer nézhető, Adam Sandlertől ezt vártam kb. Sok az erőltetett poénokkal teli jelenet. A története még ötletes is, de nem érdekes az előadásmódja.

2017.07.31 penzesisti

Jókat hallottam a filmről, de kicsit csalódás volt, mert túllőtt a célon,a viccek túl idióta stílusúak, a színészeket láttam már sokkal jobb filmekben.

A Zöld kártya 1990) című film nagy hatással volt a Férj és férjre.Szerző: Bogi87

Steve Buscemi filmes pályája előtt tényleg tűzoltóként szolgált New Yorkban.Szerző: ps

Amikor Chuck és Larry a parádén a születésnapjukat említik, akkor az őket alakító színészek születésnapjai hangzanak el.Szerző: ps

Dan Aykroyd javasolt néhány változtatást Adam Sandler szövegkönyvében. Az ötleteket Sandler jónak, viccesnek találta, úgyhogy elfogadta őket.Szerző: ps