Fedezd fel Forrestert!

Fedezd fel Forrestert!

Finding Forrester

William Forrester, a Pulitzer-díjas író nagy magányban és a nyilvánosságtól elvonulva él. Amikor találkozik az afro-amerikai Jamallal, aki véletlenül ott felejti kéziratát, az író szeme felcsillan. Ő lesz a férfi első számú rajongója és mecénása is.

(erare)

Rob Brown
Sean Connery
Anna Paquin

2020.01.15 Timon

Legjobban az elején, ahogy a fordulatok lassan kezdenek felcsillanni,az volt számomra az egyik legérdekesebb rész. Forrester karaktere volt viszont a legérdekesebb benne. Egyébként a tanulságos,valamint nem mindennapi vázlatos megjelenítés is.A keményebb részektől eltekintve. 10/9

2015.04.21 rbernadett

Emlékszem nagyon vártam annak idején ezt a filmet és az elsők között néztem meg a moziban. Aztán ahogy az ilyenkor lenni szokott, csalódtam benne. Egy kicsit a Good Will Huntingot kerestem benne, de nem találtam meg.

2016.03.07 citizenfour99

Egyszernézős, lapos film. Látunk egy Sean Conery-t meg egy kosaras srácot, akik nagyon okosak, és díszből vannak könyvek a polcon, meg stb.. Persze aki nemlátta, nézze meg és döntsön szubjektíven. Én nem ajánlom.

2015.06.30 drsolomon

A filmet túlságosan beharangozták, ezért nem hozott számomra akkora élményt, mint vártam. Persze, így is élvezhető, tanulságos film volt, csak valami hiányzott belőle.

Gus Van Sant feltűnik cameo szerepben, mint könyvtári asszisztens, abban a jelenetben, amikor Jamal keresi Forrester könyvét, és a háttérben egy számítógép látható.Szerző: rbernadett

A forgatáson derült ki, hogy Sean Connery nem tud gépelni, így amikor Forrester kezét mutatják a billentyűkön, valaki más kezét láthattuk.Szerző: rbernadett

Rob Brown úgy kapta meg a szerepet, hogy tulajdonképpen csak azért ment el a meghallgatásra, hogy hátha ki tudja belőle fizetni a 300 dolláros telefonszámláját, nem akart színész lenni. Végül Gus Van Sant fantáziát látott a természetességében, és kiválasztotta Jamal szerepére.Szerző: rbernadett

Ezt a filmet Fedezd fel Forrestert! címmel mutatták be a magyar mozik 2001 március 8-án.Szerző: rbernadett