Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Pofoncsata

(Fist Fight)
Pofoncsata

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Egy iskolai tanári kábé épp olyan, mint maga az élet: zavaros, zajos, látszólag senki sem normális, miközben a valóságban… tényleg senki sem normális. És néha pofozkodnak.
Egy buzgó, bár kis növésű tanerő (Charlie Day), aki az életében még alig találkozott más kalanddal, mint a reggeli becsengetés, véletlenül kirúgatja egy kollégáját. Az állását vesztett pedagógus (Ice Cube) a gátlásait is elveszíti, és úgy dönt, hogy bosszút áll: tanítás utánra verekedni hívja a betoji pedagógust.
A közelgő bunyónak pillanatok alatt híre megy, minden osztály a nagy összecsapásra készül, és senki sem kételkedik abban, hogy kit fognak laposra verni. Maga a jövendő áldozat sem. De mit tehetne mást? Készülni kezd, hogy ha már muszáj kapnia néhány maflást, legalább méltósággal essen hanyatt…  (Intercom)

2017. 02. 19. 12:20

Nekem tetszett! Szuper ötlet, hogy már ismert szituációt áthelyeztek más szereplők körébe. A gimis filmekből már jól ismerjük magát a szituációt, de az, hogy most tanárok között zajlik, nagyon jó kis fanyar ízt ad az egésznek. A színészek jók, de a film első felében, nem minden poén csattant akkorát, mint lehetett volna, de ezen kívúl egy korrekt szórakoztató film, amit ajánlani tudok mindenkinek

2017. 02. 20. 06:51

Jó volt, de lehetett volna sokkal jobb. Az elején valahogy nem jött össze semmi a készítőknek. Alig voltak értékelhető poénok, pedig látszódott, hogy próbálkoznak a színészek. A történet maga jól ismert, de csavartak rajta, ami egy kitűnő ötlet. A film hangulata a klisé, és a jó között mozog, sajnos az előbbihez többször van szerencsénk.

2017. 02. 17. 05:29

Az utolsó fél óra fantasztikus volt, az egyetlen elszomorító dolog, hogy 1 órát kellett rá várni. A színészek jók, csak valahogy nem állt össze semmi az első felében, de szerencsére magukra találtak a végére. Ennek ellenére a színészek játéka jó, és a hangulat is kimondottan jó. A tőrténetet habár már ismerjük, de mégis képesek voltak újat hozni belé. Felüdítő a sok dráma mellett, ami most megy a moziban.

Dennis Haysbert
Dean Norris
Kim Whitley
Dean Norris
Christina Hendricks

Ez Charlie Day és Ice Cube első közös filmje.

(SethFranco)

Tracy Morgan első filmszerepe a 2014-es, majdnem végzetes autóbalesete után, melyben egy barátja életét is vesztette.

Richie Keen rendezői bemutatkozása.

VOX.hu - Pofoncsata
Ez a pofon annyira fájdalmas, hogy veszélyességi pótlékot kéne fizetni mindenkinek, aki betéved rá a moziban. 35/100
Hessteg: Pofoncsata
Számtalanszor volt már róla szó, hogy néha mennyire jólesik az embernek beülni egy ‘azt kapod amit vársz’ filmre. Ebbe a halmazba tartozik minden olyan alkotás, ami a trailer első 20 másodperce alapján az elejétől a végéig tökéletesen megjósolható, de olyan szinten, hogy még a “fordulatok” sorrendjét is simán meg tudjuk tippelni.(3/5)