Pofoncsata

Dean Norris
Kym Whitley
Dean Norris
Christina Hendricks

strong>Egy iskolai tanári kábé épp olyan, mint maga az élet: zavaros, zajos, látszólag senki sem normális, miközben a valóságban… tényleg senki sem normális. És néha pofozkodnak.
Egy buzgó, bár kis növésű tanerő (Charlie Day), aki az életében még alig találkozott más kalanddal, mint a… Több

Rendező: Richie Keen
Premier (HU): 2017.02.16.

2020.08.31 Di Canio

Sulis vígjátékoktól nem kell nagy csodát várni, ez is a szokásos bár most a tanárok a főszereplők. Nekem tetszett, jó kis kikapcsolódás, ha nem agyalós filmre vágyik az ember.

2019.08.04 indingo

Sokkal rosszabbra számítottam. A diákok szívatásai teljesen rendben voltak, sőt némely még humoros is volt. Az iskola pszichiáter karaktere tetszett a legjobban.

2017.06.01 dulkap

Kedvelem Charlie Dayt, Ice Cube-ot meg kifejezetten bírom, de sajnos ez a film nem vicces. Nem kirívóan rossz, ami csak altesti poénokkal dolgozna, csak valahogy nem humoros. Egy-két jobb jelenet, de ennyi. Sokat nem vártam tőle, de ennél kicsit többet.

2018.02.15 Deku

Ez a film pont azt a szintet hozta, amit vártam tőle. Egy egyszerű tévés szórakozást. Volt benne mosolyogni való jelenet, de semmiképp sem fetrengtem a földön a jobbnál jobb viccektől.

2017.02.27 HercegPeter

Egyszer nézhető, teljesen átlagos vígjáték. Sajnos manapság egyre több filmben hiszik azt, hogy ha indokolatlanul ordibálnak és káromkodnak az vicces. Ez a film leginkább így próbál vicces lenni. A legviccesebb karakter egyértelműen a tornatanár, de ... Több

A film összbevétele 41 087 017 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 98 477 729 forintot termelt. A hazai mozik összesen 69 024 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez Charlie Day és Ice Cube első közös filmje.Szerző: SethFranco

Tracy Morgan első filmszerepe a 2014-es, majdnem végzetes autóbalesete után, melyben egy barátja életét is vesztette. Szerző: dulkap

rendezői bemutatkozása.Szerző: dulkap

A filmforgatás 2015. szeptember 28-án kezdődött Atlantában, és 2015. november 23-án fejeződött be.Szerző: puffancshercegnő

Értékelés: 3.5/10
(2017. 02. 19.)
Ez a pofon annyira fájdalmas, hogy veszélyességi pótlékot kéne fizetni mindenkinek, aki betéved rá a moziban. 35/100 Több

Értékelés: 5.5/10
(2017. 02. 22.)
Számtalanszor volt már róla szó, hogy néha mennyire jólesik az embernek beülni egy ‘azt kapod amit vársz’ filmre. Ebbe a halmazba tartozik minden olyan alkotás, ami a trailer első 20 másodperce alapján az elejétől a végéig tökéletesen megjósolható, de olyan szinten, hogy még a “fordulatok” sorrendjét is simán meg tudjuk tippelni.(3/5)...