Palackposta

Flaskepost fra P

Smoking Barrels
2016/07/10

Értékelés: 8.5/10
Akiknek tetszett az első két felvonás, azok mindenképp tegyenek ezzel is egy próbát, és azoknak is ajánlatos, akik kissé unták az előző filmeket. 8.5/10 Több

Movieaddicts.hu
2016/08/25

A Palackpostát végig lehet úgy is nézni, hogy nem veszünk tudomást a lelki finomhangolásokról, hiszen a játékidő kis részét foglalják el. Csak nem érdemes, hiszen ezek teszik igazán izgalmas és egyedi filmmé. 9/10 Több

Cornandsoda.com
2016/08/25

Értékelés: 7.2/10
Ha a negatívumokból csak egyet is rendbe tettek volna, akkor ez a film valóban megkoronázta volna a trilógiát, így azonban nem tud feljebb lépni a Fácángyilkosoktól. Önálló produkcióként ettől még a műfaj rajongóinak kötelező darab és a hollywoodi tempóhoz szokott közönségnek sem okoz majd csalódást – de aki csak most ismerkedik a skandináv stílussal (vagy éppen a Q-ügyosztállyal) az nem biztos, hogy szerelembe fog esni… Értékelés: 72/100 Több

Art7.hu
2016/08/31

Te hiszel Istenben?
A film középpontjában nem a sokat ismételt közhely áll, hogy a vallási fanatizmus öl, butít és nyomorba dönt, hanem hogy a vallásos és a nem vallásos emberek előítéleteinek súlyos következményei lehetnek. Több

Vox.hu
2016/08/31

Értékelés: 6.5/10
A Nyomtalanul és a Fácángyilkosok után újra akcióban a Q-ügyosztály. 65/100 Több

Creepyshake.com
2019/03/14

Lehet valakinek monoton, komor és néhol lassú a Q Ügyosztály történeteit feldolgozó filmek világa és meg is tudom érteni, hogy nem való ez mindenkinek, viszont tagadhatatlan tény, hogy a maguk műfajában igazi mesterművek, komoly mondanivalóval, nagyszerű karakterekkel és egyre jobban teljesítő színészekkel. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!