Egyenesen át

Egyenesen át

Flatliners
Kiefer Sutherland
Elliot Page

Néhány orvosegyetemista bátor és őrült kísérletre szánja el magát. A halál utáni élet érdekli őket, hát próbaképpen meghalnak. Mindez persze laboratóriumi körülmények között zajlik, a barátaik meg ott vannak mellettük, és a megfelelő pillanatban mindig újraélesztik őket. De lassacskán rá kell… Több

Forgatókönyvíró: Peter Filardi, Ben Ripley
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2017.09.28.

Egyenesen át  (1990)

2021.12.26 Mentislector

Egyenesen át (spoilerveszély)

Ez a film véletlenül került a megnézett filmjeim közé. Az Egyenesen át (Flatliners) című filmet meg szerettem volna nézni, csak a régebbi, az 1990-es években kiadott változatát. De úgy hozta a sors, hogy "rossz" filmet kezdtem el nézni. Így lyukadtam... Teljes kritika

2017.10.06 indingo

Nem volt ez olyan rossz. Az eredeti nekem kicsit unalmas volt, ez pedig néhol hatásvadász. Az igazság a kettő között van valahol félúton. A szereposztása nem a legerősebb.

Rossz, gagyi, és egy nagy nulla. Kiefer S. miért vállalta be? Egyszerűen nem értem, ezt a rendező hogy adhatta ki a kezei közül, és ráadásul a színészi gárda is nagyon gyenge lett. Köszönöm, de köszönöm nem!!!

2018.02.15 Deku

Jó példája ez annak, hogy egy jó ötletet, is meglehet valósítani félelmetesen rosszul. A jó filmek között ez nálam nem szerepel sajnos. Nekem ez a történet nem jött be, a rendezéssel még nem is lennének gondok de valahogy a sztori elég lapos volt az én ízlésemnek.

2018.01.21 HE7EDIK

Borzalmas. Néhány hülye gyerek azon élvezkedik, hogy kinyírja magát, oszt visszatér, ha visszatér....ilyen marhaságot is csak ember találhat ki. De ez semmi, még áthoznak magukkal valami rejtélyes erőt is, ami miatt paráznak. Ebben a filmben annyi fe... Több

A film összbevétele 16 866 403 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 69 202 710 forintot termelt. A hazai mozik összesen 51 336 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Cinemascore a B-kategóriás filmek közé sorolta ezt az alkotást. Szerző: dailyfilmsan

Sokak szerint a film egy remake, pedig valójában egy folytatás, amit maga Kiefer Sutherland támasztott alá egy interjúban. Szerző: dailyfilmsan

Kiefer Sutherland ragaszkodott hozzá, hogy visszatérjen Nelson szerepéhez az új filmben.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A film 27 évvel az eredeti, azonos című produkció után került a mozikba. Szerző: hp

(2017. 09. 29.)
Örülök, hogy elkészült az Egyenesen át című film remake/folytatása, mert egy igen fonos mondanivalóval bír, miszerint: "Fogadjuk el a múltat és éljünk a jelenben.", de ettől függetlenül azt kell, hogy mondjam nem szeretnék még egy folytatást ehhez a történethez. 65/100 Több

(2017. 10. 02.)
Az új változat egész egyszerűen nem jó. Ha remake-ként tekintünk rá, akkor meg egyenesen borzasztó. 30/100 Több

(2017. 10. 02.)
Kár ragozni: ez egy rossz film, amit teljesen felesleges volt leforgatni. Ehhez képest az eredeti verzió valóban egy mesterműnek tűnik. 3/10 Több