Játssz egy Samsung Galaxy-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Egyenesen át

(Flatliners)
Egyenesen át

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Néhány orvosegyetemista bátor és őrült kísérletre szánja el magát. A halál utáni élet érdekli őket, hát próbaképpen meghalnak. Mindez persze laboratóriumi körülmények között zajlik, a barátaik meg ott vannak mellettük, és a megfelelő pillanatban mindig újraélesztik őket. De lassacskán rá kell jönniük, hogy a bátorságuk vakmerőség volt. Átjutottak a túloldalra, és sikerült visszajönniük, de valami olyasmit hoztak magukkal, amire nem készültek fel. A halál ott marad velük, és hiába élnek, nem tudnak megszabadulni tőle…
A 90-es évek egyik legizgalmasabb pszicho-thrillerét álmodták újra és pörgették fel a fiatal alkotók – akik az akkori film egyik sztárját, Kiefer Sutherlandet is meggyőzték, hogy a modern változatban is térjen vissza. (Intercom)

James Norton

A film 27 évvel az eredeti, azonos című produkció után került a mozikba.

Az Egyenesen át forgatása 2016. július elején kezdődött meg Torontóban és szeptember 7-én véget.

A film az Egyenesen át remake-je.