Flubber - A szórakozott professzor

Flubber - A szórakozott professzor

Flubber
JRD

Phillip Brainard (Robin Williams) professzor olyannyira a tudomány megszállottja, hogy néha már semmire sem tud odafigyelni. Nem csoda tehát, hogy kétszer is elfelejtett megjelenni a saját esküvőjén. Pedig valójában mindent azért tesz, hogy végre létrehozza azt a forradalmian… Több

Rendező: Les Mayfield
Forgatókönyvíró: Samuel W. Taylor, John Hughes, Bill Walsh
Premier (HU): 1998.02.05. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.06.30 JRD

4,5* de csak R.W. miatt...

Elfogultságom tetőfoka, ha R.W.-ről van szó. Imádtam minden szerepében. Mert nemcsak egy úr volt az űrből, hanem igazi marslakó, akinek humora, kedvessége és az emberekbe vetett hite páratlannak számított ebben a korban. És nem utolsó sorban rohadt jó színész (volt)! A Flubber egy szórakoztató, könnyed, teljesen Williams habókos karakterére passzoló film, melyben mindig történik valami a szórakozott, jólelkű ám kissé flúgos proffal. Családi kikapcsolódásnak, szórakozásnak remek választás ez a film. Kicsiknek és nagyoknak egyaránt jó szívvel ajánlom! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2022.01.31 jakedave

Kedvenc

Gyerekkori nagy kedvenc, bármikor megnézhető!

Semmi újat nem ad, és a vicces jelenetek is átfordulnak öncélú ripacskodásba. Williams még adja magát, de úgy semmi nem stimmel. Gyenge.

2015.11.22 Jozzsef

Jópofa ötletes figura lett ez a ragacs.Maga a film is tetszett lehet rajta jókat nevetni.Amikor az a kis repülő robot figura megsérült rendesen sajnáltam.Persze a film vége a szokásos "minden rendbe jött" szituáció.

2015.08.15 Petya1995

Ezt a filmet 1000-szer láttam már és mai napig megnevettet . hihetetlenül jó ,és mulatságos film. Rugacs is nagyon vicces a filmben ,mint Robin Williams is hozza a tőle megszokott vicces karaktert . Nagyon jó film ajánlom mindenkinek

Smith szerepét eredetileg Alan Thicke-nek szánták.Szerző: Thibo84

Wilson Croft szerepére Willem Dafoe-t, Wessonéra Danny DeVitot, Dr. Sara Jean Reynoldséra pedig Jane Seymourot akarták eredetileg.Szerző: Thibo84

Billy Crystalt akarták eredetileg Philip Brainard professzor szerepére.Szerző: Thibo84

Carrie Fishert akarták eredetileg Weebo hangjának.Szerző: Thibo84