Focus: A látszat csal

Adrian Martinez
Gerald McRaney
John Requa
Margot Robbie

Egy veterán svindler (Will Smith) a szélhámosok királya, de ő is arra vágyik, hogy tovább adhassa megszerzett tudását. Úgy dönt, hogy szárnyai alá vesz egy fiatal, csinos nőt (Margot Robbie), de a dolgok egyre bonyolultabbá válnak, miután elkezdenek érzelmeket táplálni egymás iránt. A férfi ekkor… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Argentína
Premier (HU): 2015.02.26. | Netflix (2023.12.20.)
Forgalmazó: InterCom

2022.08.20 Filmimado

Egyébként részben jó, de néha kicsit unalmas, és az elején elég lassan indul be a történet. Viszont el kell mondanom, hogy vannak benne izgalmas pillanatok, amelyek néha feszültséget keltenek a nézőben, de sajnos ezek is csak néhány percig tartanak. Nem egy rossz film, de vannak némi cselekménybeli hiányosságai.

2017.09.13 Deku

Ennél a filmnél nagyon nagy bajban voltam, mert egyrészről tetszett a történet másrészt viszont több unalmas pillanat is feltűnt benne ráadásul a színészek lehettek volna jobbak is. Elmegy kategória.

2017.07.23 Orosz István

Nagyon jó film tele izgalmakkal, kicsit ill nagyon hasonlít a szemfényvesztők című filmre de ez nem baj ebben a műfajban nahyon is megállja a helyét, én mindenkinek csak ajánlani tudom.

2018.07.24 dailyfilmsan

Nem nyújt maradandót ez a film sajnos. Nagyon középszerűre sikeredett. Adott egy szexi csaj, egy svindlis banda és egy bandavezér. Nem is kell gondolkodni ki lehet találnikét perc alatt mi lesz a filmben. Nincsenek csavarok benne, nem nyújt semmi új,... Több

2021.01.08 Nk

Szeretem a nagy svindlikről szóló filmeket, persze, csak ha nem olyan elszálltak, mint a Szemfényvesztők esetében. Ezt megkaptam, méghozzá elég szép csomagolásban.

A film összbevétele 158 762 963 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 120 758 458 forintot termelt.

Margot Robbie és anyukája, Sarie tanította meg úszni Will Smith-t a forgatáson.Szerző: VFTS

Michelle Williams, Jessica Biel, Rose Byrne és Olivia Munn neve is felmerült Kristen Stewart helyettesítésére, mielőtt Margot Robbie-hoz került a szerep.Szerző: dulkap

A Focus Will Smith első korhatáros filme a Bad Boys 2 óta.Szerző: hp

A film főszerepét Ryan Goslingnak is felajánlották, ő azonban visszautasította a felkérést. Szerző: hp

(2015. 03. 28.)
Az az átverés, ha nincs átverés
Ha valaki azt mondja nekünk, legyünk résen, mert a látszat csal, az a minimum elvárásunk, hogy jól becsapjanak, az orrunknál fogva vezessenek minket. A Focus – A látszat csal ezt ígéri, de a legnagyobb hazugság épp abból fakad, hogy nem tud átverni minket. Több

Értékelés: 7.5/10
(2015. 10. 09.)
A látszat csal
Ez az a film, amit egyszerűen csak meg kell nézni, élvezni a lágy Jazz-t, a látványt és azt, hogy azoknak az embereknek szurkolunk benne, akiket egyébként a valóságban utálunk, mert bizony ők tényleg meglopnak minket. Több