Fogtündér

Fogtündér

Tooth Fairy
Elkoo

Derek Thompson, a jégkorongliga egyik legkeményebb játékosa, ráadásul nem hisz a mesékben. Nem véletlen, hogy összetöri a legfiatalabb rajongói álmait. Hányaveti magatartása a magánéletében is megmutatkozik, ami a barátnőjével, Carlyval való kapcsolatát veszélyezteti. Ezt tetézi, amikor bemeséli Carly kislányának, Tessnek, hogy a fogtündér nem létezik. Mindez nem marad következmények nélkül. Derek váratlanul a hitetleneket vizsgáló bizottság előtt találja magát, akik két hét tündérlétre ítélik. A férfi azt hiszi, az egész rossz álom csupán. Ám legnagyobb megdöbbenésére szárnyak nőnek ki a hátából.

Rendező: Michael Lembeck
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2010.08.25.

Tooth Fairy 2  (2012)

2023.08.19 Ergit

Annyira abszurd, hogy jó! Egyszer biztos meg kell nézni, és lazulni, semmit sem komolyra venni!

2018.04.26 indingo

Dwayne Johnsontól nagyon távol állt ez a a karakter és ez az ellentét magában is humoros volt. Könnyed gyerekfilm, néhány ütős poénnal, helyes gyerekekkel.

2023.08.07 Lipót Testvér

A „mai fiatalok” (nem mintha én nem tartoznék közéjük) azt hiszik, Dwayne Johnson az új Arnold Schwarzenegger. Tévednek. Schwarzenegger vígjátékai is nézhetők voltak. Johnsonról ez már nem mondható el. Alapból nem bírom az ilyen filmeket, szóval igye... Több

2017.04.02 Elkoo

Aranyos kis családi filmecske volt,amit egy unalmasabb napon simán tudok ajánlani bárkinek. Dwayne Johnson nagyon jól lehozta a karaktert és nem mellékesen lehet rajta vigyorogni.

2019.11.18 freeman

király film