Footballers' Wives

Tanya, Donna és Chardonnay közös tulajdonságai közé tartozik az is, hogy férjeik népszerű focisták. A három barátnő támaszként szolgál egymás számára a nehézségek idején - legyen szó veszekedésről, féltékenységről, ármánykodásról, csalásról vagy éppen hűtlenségről.

(erare)

4. évad (2005) - 9 epizód
5. évad (2006) - 8 epizód

2023.10.28 vereb

Futballistafeleségek

Nagyszerű film, a nagyon gazdaggá tett élsportolók profi ligában végzett munka melletti életét mutatja be. Sikeres, tanulságos, elgondolkoztató és szórakoztató is. Remélem, műsorra tűzik újra!

2017.06.15 cvölf

Azt hiszem, túl sok a csillogás, ami ebbe a sorozatba jut. Nagyon hiteltelen és plasztikus az egész cselekmény, elképesztően szájbarágós és kiszámítható. Bár a színészek szerintem nagyon jól alakítanak, ennek ellenére szerintem nagyon látszik, hogy nem igazán élvezik a szerepüket.

2016.01.14 luba323

Hát, nekem egyszerűen nem igazán jött be a sorozat, nagyon egyhangú, ahogy bemutatja ezt a világot, bár lehet, hogy ezzel ezt az egyhangúságot szeretné bemutatni, amelyben ezek az emberek élnek. Ebből kifolyólag azonban nem tudom hiteles figurákként kezelni a karaktereket.