A pálya csúcsán

A pálya csúcsán

For Love of the Game

A pálya csúcsán című filmben Billy negyvenévesen mindent elért a baseballban, ami lehetséges. De életének talán utolsó profi meccse előtt szerelme, Jane közli vele, hogy elhagyja, mivel Londonba költözik egy új állás miatt. A hideg zuhanyként kapott hírt tetézi a csapat menedzserének bejelentése,… Több

Rendező: Sam Raimi
Író: Michael Shaara
Forgatókönyvíró: Dana Stevens
Premier (HU): 2000.10.31. | Netflix (2021.02.16.)

Kevin Costner

2019.10.13 Charvi30

Egy igazán szívhez szóló dráma, ami azért még koránt sem csap át melodrámába. Igaz, hogy szerintem az alakítások nem eget rengetőek, de ettől függetlenül egy igazán fajsúlyos film. Én ajánlani tudom mindenkinek, aki csak szereti az emberi témákat úgy, hogy egy kicsit eltávolodottabb köntösben van tálalva.

2016.01.28 gabcajz

Vao, hát nem gondoltam volna, hogy ez a film ennyire jó lesz. Igaz, hogy Kevin Costner nem nyújtott kiemelkedő alakítást, de egyszer mindenképp érdemes megnézni még így is.

Eredetileg Annette Bening alakította volna a női főszerepet.Szerző: dulkap

Ez a harmadik baseball témájú film Kevin Costner pályafutásában. Korábbi filmjei a témában: Bull Durham (1988) és a Field of Dreams (1989).Szerző: dulkap

A filmben látható bírókat valódi Major League (Amerikai Baseball Liga) bírok alakítják.Szerző: dulkap