Forbidden World

A távoli jövőben egy bolygón lévő kutatóállomások az egyik genetikai kísérleti elszabadul és az állatok elpusztítása után az embereket veszi célba. A bolygóra érkező rendőrmarsall-nak lesz a feladata, hogy megállítsa a mészárlást.

(dulkap)

Rendező: Allan Holzman
Forgatókönyvíró: Tim Curnen, Jim Wynorski, R.J. Robertson
Premier: 1982.05.07.

2018.09.15 Magnus

Ezt a filmet gyerekkoromban nagyon szerettem. Most majd 30 évvel később ismét megnéztem az akkor látott hangalámondásos változatban. Annyira rossz, szinte már jó, de inkább rossz. A nosztalgia miatt adtam rá két csillagot, nem azért, mert annyit érde... Több

A film rendezőjének, Allan Holzmannak ez volt a rendezői debütálása.Szerző: Kóborló

Amikor a rendezői változatát először bemutatták (igaz, csak dvd-n), új címet is adtak a filmnek, ami a Mutant volt.Szerző: Kóborló

A bemutatása előtt azt híresztelték a filmről, hogy az 1981-es A félelem galaxisának lesz majd a folytatása, de végül kiderült, hogy ezt csak amolyan hírverésnek szánták, és semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz.Szerző: Kóborló

A filmnek létezik egy rendezői változata is, ami 5 perccel volt hosszabb, mint amit a mozikban bemutattak.Szerző: Kóborló

A filmbéli SAM-104-es robotöltözetében a film sminkmestere, Don Olivera volt.Szerző: Kóborló