Videók
Domhnall Gleeson
Domhnall Gleeson
Scoot McNairy
Maggie Gyllenhaal

A különc zenészt, Franket nem csak különleges zenéje különbözteti meg az átlagos popsztártól, hanem az is, hogy a kommersz, kispolgári élet minden eleme távol áll tőle. Ezt jelzi az is, hogy soha nem veszi le magáról a hatalmas papírmasé fejet, még alvás közben is magán tartja. Ő és bandája arra… Több

Forgatókönyvíró: Jon Ronson
Ország: Egyesült Királyság, Írország
Premier (HU): 2014.07.31.

2020.08.28 elekm90

Sajnos nem tudta elnyerni a tetszésem, pedig Fassbender, D. Gleeson és Abrahamson neve hallatán sokkal jobbat reméltem. Nem az elvontságával volt gondom, hanem azzal, ahogy elénk rak néhány antiszociális fiatal, akik között főhősünk találja magát és ... Több

2017.10.14 Deku

Majdnem képes volt elérni azt, hogy nekem is tetszedjen a film de nem sikerült neki. Nagyon közel volt pedig ahhoz, hogy azt mondhassam rá, hogy ez mégis megérte. Sajnos azonban bőven várakozás alatt teljesített. Gyenge sztori, harmatos színészi játék övezi.

2015.05.26 zsanett0820

Ez a film óriási! Valójában már az is elgondolkodtató, hogy hogyan pattanhat ki akárkinek is ilyen sztori az agyából? Le a kalappal, végre valami új. Meghatározó szerepe van Frank fejének a filmben, hiszen egyfelől igen látványosra és nagyra sikerült... Több

2016.07.07 veress75

Nekem az előzetes alapján nem tetszett, valahogy idegesített ez a fej dolog. Aztán rávettek, hogy nézzem meg és nem bántam meg, mert nagyon jól szórakoztam, nagyon vicces és érdekes volt végig. Érdemes megnézni.

2015.02.10 Zsceeeka

Az első szó, ami eszembe jut róla az, hogy érdekes. Mindenképpen egyedülálló történet, viszont ebből kifolyólag elvolt is. A főszereplő alakítása (attól függetlenül, hogy szinte végig egy papírmasé álarc van rajta) tetszett.

A forgatás előtt a rendező és a zeneszerző egy évig dolgoztak azon, hogy a zene tökéletes legyen a filmben. Rengeteg zenét hallgattak és próbálkoztak, hogy majd a film zenei világa egyszerre legyen furcsa és gyönyörű, szomorú és szerethető.Szerző: XETH

Miután Fassbender elvállalta a szerepet, egy egész napot töltöttek a stúdióban a zeneszerzővel, hogy felmérjék énekhangját és gitártudását.Szerző: XETH

Úgy volt, hogy Michael Fassbender nem tudja elvállalni a munkát egy másik forgatás miatt, már hívtak is egy másik színészt helyette, ám az utolsó pillanatban visszamondta a másik filmet. Szerző: ArpiHajdu és Réci

Chris Sievey komikus karakterét Frank Sidebottom-nak hívják, akiről a film címszereplőjét mintázták.Szerző: mamiéstöti2