Zúzmarás

Zúzmarás

Frostbiten

Annika, a doktornő válása után egy lappföldi kisvárosba költözik a lányával. Egy helyi kórházban kezd el dolgozni, amelynek életét különös események zavarják meg, a városban pedig furcsa halálesetek és balesetek történnek. A sarkvidéki éjszakában, ahol a napkeltére egy egész hónapot kell még… Több

Forgatókönyvíró: Pidde Andersson
Ország: Svédország, Oroszország
Premier (HU): 2006.04.07.

2021.10.25 Interfectorem Sabnock

Mire (nem) jó a hideg?

Szeretném leszögezni itt és most, hogy imádom az északi filmeket, legyen az dán, finn, norvég, svéd vagy akár izlandi mozi. Valahogy specifikusan más a hangulatuk, amit sugároznak felém, és engem egyből beszippantanak ezek a mozik. Egy flashback, ami... Teljes kritika

A film összbevétele 125 010 dollár volt (imdb.com).

A Frostbite Svédország első egész estét vámpíros témájú horrormozija.Szerző: Archívum

2006.október 21-én mutatták be Kanadában a mozikban, és 2006.december 15-én az Egyesült Királyságban.Szerző: Archívum

Az IGN a 10 elérhető pontból 7-et adott a filmre, és kiemelte, hogy hiányosságai ellenére kifejezetten szórakoztató volt.Szerző: Archívum

A Svenska Dagbladet 3/6 pontszámot adott a filmnek, és külön kiemeli az operatőri munkát.Szerző: Archívum

(2020. 05. 15.)
Kinek ajánljuk? Aki szereti az átlagos amerikai normáktól eltérő vámpíros történeteket, és nem riad vissza egy kis vidám és komolytalan vérszívástól! Több