Játssz egy Samsung Galaxy-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Anyák elszabadulva

(Fun Mom Dinner)
Anyák elszabadulva

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Négy anya – akikben az egyetlen közös az, hogy gyermekeik egy iskolába járnak – elhatározzák, hogy összehoznak egy lazulós csajos estét, ahol végre borozgathatnak és pletykálhatnak úgy a vacsi mellett, hogy sem a férjeik sem a gyerekeik nem mennek az agyukra.
A vacsoravendégek: a nemrég elvált Jamie (Molly Shannon), a „szuperanyu” Melanie (Bridget Everett), a túlstresszelt Emily (Katie Aselton) és legjobb barátja, a szabadszellemű és öntörvényű Kate (Toni Collette), aki el sem hiszi, hogy Emily rá tudta venni arra, hogy elmenjen velük mulatni.
Míg az apukák igyekeznek helytállni otthon a gyerekekkel, a katasztrofálisan induló éjszaka felpörög és az alkohol, a karaoke és egy cuki bárpultos (Adam Levine) tesz arról, hogy az este felejthetetlen legyen. A buli hatására a négy teljesen különböző nő rájön: sokkal több közös van bennük, mint az anyaság és a férfiak. (Big Bang Media)

2017. 08. 14. 15:25

Vicces, szórakoztató film, de kissé sablonosnak mondanám. Nagyon sok hasonló filmet láttam már és nem adott újdonságot, egyszeri nézésre viszont elment, lefoglalt.

2017. 09. 05. 18:11

Az utóbbi idökben felkapottak ezek az "anyás" filmek. Sokszor úgy érzem ugyanazok a poénok ismétlődnek újra meg újra, de valahogy mindig jó kedvre derítenek :)

2017. 08. 04. 13:02

Az a tapasztalatom, hogy az olyan filmcímekben, amiben benne van, hogy "fun"...az eleve nem lesz fun. És hát sajnos ezúttal is igazam volt. Idén már bukott egy nagyot hasonló tematikájú film a "Csajok hajnalig". Na, szinte ugyanaz a probléma ezzel is, ötlettelen és humortalan, nem egyszer pedig rettenetesen erőltetett szövegelés.

Adam Levine
Bridget Everett

A film forgatása Los Angelesben zajlott.

A film világpremierje 2017. január 27-én volt a Sundace Filmfesztiválon.

Filmsomnia.hu - Anyák elszabadulva
Az Anyák elszabadulva négy anyuk illuminált állapotú kalandja, erőltetett poénokkal, sekélyes és túljátszott karakterek. 20/100
Movieaddicts: Anyák elszabadulva
Az Anyák elszabadulva igazi értéke abban rejlik, hogy megjelenít minden problémát, amivel egy nő szembenéz a gyerek születésével. De nemcsak az anyává válás és az anyaként való helytállásról szól a történet, hanem a szülővé lett házastársak megváltozott viszonyáról. Nagyon komoly témák, amiket cseppet sem felületesen tálal, de mégis az utolsó percig könnyed és humoros marad. 7,5/10
VOX.hu - Anyák elszabadulva
Ha csak az amerikai vígjátékokból indulunk ki, akkor biztosak lehetünk abban, hogy szar az életünk, és az egyetlen jó dolgot a haverokkal szétbulizott éjszakák/hétvégék jelentik számunkra a napi taposómalomban.

50/100