Játssz egy Xbox-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Anyák elszabadulva

(Fun Mom Dinner)
Anyák elszabadulva

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Négy anya – akikben az egyetlen közös az, hogy gyermekeik egy iskolába járnak – elhatározzák, hogy összehoznak egy lazulós csajos estét, ahol végre borozgathatnak és pletykálhatnak úgy a vacsi mellett, hogy sem a férjeik sem a gyerekeik nem mennek az agyukra.
A vacsoravendégek: a nemrég elvált Jamie (Molly Shannon), a „szuperanyu” Melanie (Bridget Everett), a túlstresszelt Emily (Katie Aselton) és legjobb barátja, a szabadszellemű és öntörvényű Kate (Toni Collette), aki el sem hiszi, hogy Emily rá tudta venni arra, hogy elmenjen velük mulatni.
Míg az apukák igyekeznek helytállni otthon a gyerekekkel, a katasztrofálisan induló éjszaka felpörög és az alkohol, a karaoke és egy cuki bárpultos (Adam Levine) tesz arról, hogy az este felejthetetlen legyen. A buli hatására a négy teljesen különböző nő rájön: sokkal több közös van bennük, mint az anyaság és a férfiak. (Big Bang Media)

Adam Levine
Bridget Everett

A film forgatása Los Angelesben zajlott.

A film világpremierje 2017. január 27-én volt a Sundace Filmfesztiválon.