Fűrész 4.

Emmanuelle Vaugier
Scott Patterson
Lyriq Bent
Tobin Bell

Bár az ördögi sorozatgyilkos, Jigsaw és kegyence, Amanda nincsenek többé az élők sorába, ördögi játékaiknak koránt sem szakadt vége. A két tapasztalt nyomozó, akiket Hoffman (Costas Mandylor) felügyelővel együtt a gonosztevők ügyének kivizsgálására küldenek, egyre biztosabbak benne, hogy… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2008.02.07. | Netflix (2024.03.14.)
Több

2024.03.03 erahurka

Ilyen okos ember a világon nincs! Már meghalt, de még mindig úgy tudja terelni az embereket, hogy mindenki jókor legyen jó helyen? A film amúgy egy katyvasz. Folyamatosan keveri az idősíkokat meg a történetszálakat, és akkor beleraknak két majdnem eg... Több

2017.10.26 Artemisia

Elég mélypontra jutott a film. A csapdák még jók voltak,de a történet gyenge, a karakterek érdektelen a végső fordulat már nem ütött akkorát mint az előző részekben. Jigsow és Amanda halála után kezd elvérezni a széria. A nyomozó próbája gyakorlatila... Több

Nincs meg az átütőerő ebben a részben...sőt továbbmegyek,eltűnt az izgalom is, a főhős és Amanda halálával kicsit értelmetlen az egész. Van benne egy-két jó ötletes dolog, és a síron túli irányítás sem rossz, de nagyjából ennyi.

2017.11.20 Deku

Hihetetlen, hogy ilyen film bárkinek akárcsak az eszébe is juthat. Semmi értelme. Ez a film már akkor halálra volt ítélve amikor kitalálták. Egyszerűen nincs az ilyennek létjogosultsága szerintem.

2017.11.04 GedyPapa

Na itt már túl lett tolva kicsit az a bizonyos szekér. Az idő és történetszálakat olyan szinten keverték össze, hogy az már élvezhetetlenné tette a film nagy részét. Azért kapott mégis 2 csillagot, mert a háttérsztori megismerése tetszett és volt 1-2 olyan "játék" aminek volt értelme is.

A kamera átmozgatása az egyik jelenetből a másikba nem digitális utómunkával történt, hanem a díszleteket mozgatták, mivel a felépített helyszínek egymás mellett voltak. Szerző: stevepisti

Ez a franchise első olyan része, ami nem úgy nyit, hogy egy karakter épp csapdában van.Szerző: respect the movies

Donnie Wahlberg karaktere az eredeti forgatókönyvben nem szerepelt volna, mert épp egy másik filmen dolgozott. Viszont mivel azt a forgatást sikerült időben befejeznie, és jelezte a producerek felé, hogy szívesen szerepelne ebben a részben is, átírták a forgatókönyvet.Szerző: respect the movies

A boncolásos jelenetet eredetileg még a harmadik Fűrész rész végére akarták elkészíteni, végül ez elmaradt, ezért is kezdődik a negyedik rész ezzel a jelenettel.Szerző: respect the movies