Füst

Füst

Smoke

Több szálon futó film, maga is úgy kavarog mint egy cigaretta füstje. A helyszín egy Brooklyn központjában lévő dohánybolt, a szereplők pedig az idejáró vásárlók.

(alexxx)

Harold Perrineau Jr.
William Hurt
William Hurt

2020.03.05 elekm90

Kellemes, csendes kis alkotás a "Füst". Auggie (Harvey Keitel) karaktere mondja egy ponton Paul-nak (William Hurt), hogy lassítson egy kicsit és ez az andalgós tempó magát a filmet is jellemzi, számomra ezért szimplán "jó" film. Persze vannak benne k... Több

2015.04.18 rbernadett

Ezt a film igazi csemege azoknak, akik dohányoznak vagy dohányoztak valaha, de vigyázat! Nehéz kibírni, hogy ne nyújts rá utána! Nagy történet nincs mögötte, tulajdonképpen csak filozofálgatások és sztorizások, mégis leköt.

2019.10.13 Charvi30

Ez egy szerűen jól kinéző film, nem több. A sztori engem nem igazán kötött le, de belátom, hogy dramaturgiailag nagyon jól van összerakva. Vigyázni kell vele, mert nem hiszem, hogy ez a feel good koncepció mindenkinek be tud jönni.

2017.07.13 dakod

Azt hiszem, méltán megérdemelte azt az aranymedve jelölést, mivel Kietel baromi jól alakít, de nem csak egyszerűen ettől jó film a Füst, megvan a hangulata, ami berántja az embert, és még órák múlva is ott dolgozik benne.

Harold Perrineau Jr. csak két évvel fiatalabb az apját alakító Forest Whitakernél.Szerző: rbernadett