Gagyi mami

Gagyi mami

Big Momma's House
Martin Lawrence

Hogy megvédjen egy gyönyörű nőt és a fiát egy rablótól, egy férfi FBI-ügynök nagydarab nagymamának álcázza magát.

(szarka84)

Rendező: Raja Gosnell
Forgatókönyvíró: Darryl Quarles, Don Rhymer
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2000.09.07.

2024.02.01 JRD

Semmi extra, csakis színtiszta szórakozás Martin Lawrence módra. A pasi nőnek öltözve mindig jó kalandnak ígérkezik (lásd Apa csak egy van, Aranyoskám, Van, aki forrón szereti... stb.). Ez most sincs másként, főleg, ha azt egy olyan humortörpe teszi,... Több

2018.01.18 mamiéstöti2

Az egyik legjobb Martin Lawrence film szerintem, nagyon ötletes forgatókönyvvel és ütős poénokkal tűzdelve.

2017.12.05 Deku

Belőlem ez a film szánalmat váltott ki mert irtózatosan gyenge a megvalósítása. Sokaknak bejött ez a film azonban nálam teljesen más érzést váltott ki. Mivel kicsit sem kedveltem egy percig se.

2019.06.28 HE7EDIK

Lawrence jobb vígjátékai közül való és jól is hozza a fekete mami szerepét. Persze a folytatások már jóval gyengébbre sikerültek.

2019.07.28 Ms. Akárki

Klasszikus beépülős vígjáték. Hasonló már volt nemrég így egy kicsit koppintól utóérzete van, de Martin Lawrence játéka miatt ezt is megbocsáltottam a filmnek. Izgalmas és pörgős vígjáték, bár a Robin Williams-es hasonló nagyibeöltözős jobban belopta magát a szívembe.

30 millió dollárból hozták össze a filmet és csaknem 174 milliós bevételt produkált. Szerző: LionelMessi10