Galaxy Quest - Galaktitkos küldetés

Galaxy Quest - Galaktitkos küldetés

Galaxy Quest

A Protector űrhajó és legénysége hajdanán egy hihetetlenül népszerű sorozat sztárjai voltak. A Galaxy Quest viszont már jó ideje a múlté, a színészek pedig kétségbeesetten igyekszenek megélni régi hírnevükből. Időről-időre találkozót rendeznek a hű rajongóknak, ahol dedikálnak és idéznek pár… Több

Rendező: Dean Parisot
Forgatókönyvíró: David Howard, Robert Gordon
Premier (HU): 2000.07.20. | Netflix (2024.01.08.)

2022.01.02 BÉLA

Remek

Nos, ez egy rendkívül jó film.

2019.03.04 dailyfilmsan

Rosszabbra számítottam, de azért reménykedtem hogy Tim Allannel, Sigourney Weaverrel és Alan Rickmannel azért nem lesz annyira szőrnyű, és nem is volt az. Meglepett a maszk, a technika amivel dolgoztak nagyon mutatós volt. Külön tetszett hogy kifigur... Több

2015.05.23 titra

Annyira nem is kell ismerni hozzá a Star Treket, simán jönnek a poénok, kb . ahogy az Űrgolyhókhoz sem kell Star Warst nézni. Vicces, és nem is annyira idétlen, pont olyan mint amilyennek egy paródiának lennie kell. Azóta is jobbra dőlök a nevetéstől.

2015.06.29 Buborék

Hatalmas egy film. Van benne kaland, akció, humor, minden ami kell! A történet jól ki van találva, a rendezés is kiváló! Nekem tetszettek a színészek is! Többször nézhető!

2015.05.20 Kriszta

Nekem ez a tökéletes szombat délutáni film. Kicsit vicces, kicsit űrhajós, kicsit Star Trekes, számomra meglehetősen szórakoztató. Kicsit nagyobb gyerekeknek is nyugodtan adható (a főgonosz karakter a nagyon kicsi gyerekeknek lehet hogy egy kicsit erős)

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított "101 Sci-Fi Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Sci-fi film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben. (2009)Szerző: dulkap

Tim Allen nagy Alien (A nyolcadik utas: a Halál, 1979) rajongó. A forgatás során több Alien-szobrot is aláíratott Sigourney Weaverrel.Szerző: ps

A film eredetileg sokkal sötétebb és brutálisabb lett volna, de végül inkább a könnyed humor irányába ment el a rendező.Szerző: ps

A Protector regisztrációs száma NTE 3120. Az NTE a Not The Enterprise (Nem az Enterprise) rövidítése. Ez nyilvánvaló utalás a Star Trek franchise-ra.Szerző: ps

(2016. 02. 01.)
A történet eléggé butus, a főgonosz és a kivitelezés eléggé fapados, minden pozitív vonása ellenére én továbbra is egy kihagyott ziccernek tartom ezt a vígjátékot. Több