Gépállat SC

Gépállat SC

Mean Machine

Danny Meehannek minden összejött. A Gépállat becenév, a csapatkapitányi poszt az angol válogatottban, gyors kocsik, pénz és hírnév - amíg el nem tiltják. Az ok: megbundázta az angol-német meccset. És aki egyszer bukik, az nagyot bukik - a Gépállatot három évre sittre vágják, mert részegen bántalmaz egy rendőrt. A Diri minden követ megmozgat, hogy Danny az ő börtönébe kerüljön. Sok pénzt ölt ugyanis a börtönőrök amatőr focicsapatába, de kevés eredménnyel. Most azt akarja, hogy Danny legyen az edzőjük. A Dirivel ujjat húzni nem tanácsos, így Danny elvállalja, hogy csapatot verbuvál a rabokból, akikkel az őrök edzőmérkőzést játszhatnak. Innentől kezdve nincs megállás: a… Több

Rendező: Barry Skolnick
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2002.05.23.

2024.03.14 Asztalosmester

A film nem hibátlan: a cselekmény kiszámítható, a befejezés sablonos. De Vinnie Jones fantasztikus játéka, a film humora, akciójelenetei és megható pillanatai kárpótolnak ezekért. Nekem tetszett a film, szórakoztató és feszültséggel teli volt. Ajánlo... Több

2020.11.27 elekm90

"Egynek jó" vígjáték Guy Ritchie-stílusban, Vinnie Jonesszal a főszerepben. Kicsit sablonos és bugyuta, de azért megvannak a maga szórakoztató pillanatai.

2018.11.26 harnas1207

A film, ami jókor volt jó helyen

Vannak filmek, melyek csak azért lesznek számunkra maradandóak, mert jókor, jó helyen nézzük meg. Van olyan is, ami tetszik nagyon, de csak azért, mert hozzánk közel áll a téma. Az ilyen filmekről nehéz szubjektíven véleményt írni. Ezek azok a filme... Teljes kritika

2016.08.21 VérAlex

A Longest yard átcsinálása, a brit színészelittel. Nekem nagyon bejött, kellmes meglepetés volt, Vinnie Jonest nagyon szeretem, ebben a szerepben is derekasan helytállt, pedig nem ez a profilja általában.

2015.02.25 Sziszi

A börtönélet nem méznyalás, az tuti. Vinnie Jones kiemelkedőt alakít, noha nem a klasszikus bunyózós énjét láthatjuk. Mondjuk a fináléban, az utolsó meccsen kicsit több akció is elfért volna, de nem gond.

A filmről készült amerikai remake 2005-ben. Adam Sandler főszereplésével vitték át a történetet az amerikai futball világába. A film címe: Csontdarálók.Szerző: harnas1207

Danny Dyer neve egybeforr a foci kemény arcával: főszerepet játszott a Futball faktorban, és ő volt a műsor vezetője a Futball huligánok című sorozatnak.Szerző: harnas1207

2006-ban egy jótékonysági mérkőzésen 15 másodperc erejéig pályára lépett Vinnie Jones, de kiállították. Szerző: mamiéstöti2

Vinnie Jones második a legtöbb piros lapot kapottak örökös ranglistán az angol bajnokságok és kupák történetében.Szerző: mamiéstöti2

Ted Lasso
Hol nézheted: Apple TV+