Ghayal Once Again

Mikor egy oknyomozó újságíró videofelvételt kap mentora meggyilkolásáról, úgy dönt, hogy kezébe veszi a dolgokat és leszámol a felelősökkel.

(dulkap)

Rendező: Sunny Deol
Ország: India
Premier: 2016.02.05.

2017.01.27 e-batta

Egyszernézős

Egyik utolsó filmje a nemrégiben elhunyt Om Purinak, és bár túl sok szerepe nincs a filmben (merthogy az ő megölése indítja el a lavinát), azért rendesen odateszi magát a nagy öreg. A film erősen reflektál az előzményfilmre, az 1990-es Ghayalra, több... Teljes kritika

2016.04.11 DarkMoss

Nagyon érződik, hogy nem amerikai ez a film, de nem is baj. Én így élveztem, ahogy volt. Megmosolyogtam bizonyos részeket, de méltányolom, hogy nem amcsi-ízű volt az egész; utánzatnak viszont egészen kiváló.

2016.04.14 TPetty

India nagyon szeretne felzárkózni az amerikai sikerfilmeket gyártó álomgyárhoz és ahogy nézem az elmúlt évek termékeit, igazán megérdemlik a dicséretet. Ez egy dinamikus, izgalmas film, átlagos színészekkel, de ütős akciójelenetekkel. Nem A kategória, de nem is Zs.

A film összbevétele 138 206 dollár volt (imdb.com).

Nadira Babbar ebben a filmben Om Puri feleségét alakítja. Férje, Raj Babbar pedig az előzményfilmben Sunny Deol testvérét játszotta.Szerző: e-batta

A készítők külön engedélyt kértek és kaptak a Védelmi Minisztériumtól, hogy Mumbai teljes területe felett készíthessenek légi felvételeket.Szerző: e-batta

Sunny Deol és Om Puri az egyetlen szereplők, akik az előzményfilmben (Ghayal, 1990) is szerepeltek.Szerző: e-batta

Dan Bradley hollywoodi kaszkadőrkoreográfus rendezte a film akciójeleneteit.Szerző: e-batta