Túlvilági papa

Túlvilági papa

Ghost Dad

Elliot Hooper kinevezésének napján balesetet szenved és a szellemvilágban reked. Hiába látja szeretteit, barátait és beszél hozzájuk, ők nem érzékelik jelenlétét - kivéve gyermekeit. Megadatik számára, hogy három napra visszatérjen korábbi életébe, de csupán azért, hogy biztosítsa gyerekei jövőjét.

(erare)

Rendező: Sidney Poitier
Premier (HU): 1991.07.01.

2016.11.10 petera050

Bill Cosby lehet szeretni, vagy nem szeretni, sajnos ez a két opció van a sajátos humorából kifolyólag. Én annak ellenére, hogy szeretem az ő humorát, ez a film nem annyira jött be. Kicsit idétlen az ötlet, kicsit rosszak az alakítások, kicsit rossza... Több

2016.06.20 wooderman

Ez sem egy mai film, de érdemes megnézni, mert telis tele van érzelemmel, szerettel., és legalább annyi humorral is ! Nagyszerű fantasy-vígjáték!

2015.10.06 acey

Te jó ég, ez a film szörnyű! Gondoljunk csak bele, mi itt a humornak az alapja, ha elképzelem, hogy pl a kislány mit élhet át, hát végig fut a hideg a hátamon. Oké, hogy ez egy vígjáték, de szerintem ez a fajta humor nem szimplán "sötét", hanem érzéketlen.

Kim Basinger állítólag azért utasított vissza Carol szerepét, mert szörnyűnek találta azt. Szerző: rbernadett

Raven-Symoné-t meghallgatták Amanda Hopper szerepére, és végül túl fiatalnak találták, így nem kapta meg a szerepet, azonban Bill Cosby-nak annyira tetszett a meghallgatáson, hogy ráosztotta Olivia Kendall szerepét a The Cosby Show-ban. Szerző: rbernadett

Az eredeti elképzelés szerint a főszerepet Steve Martin kapta volna és a filmet John Badham rendezte volna. Szerző: rbernadett