The Gifted - Kiválasztottak

The Gifted
indingo

1. évad (2017) - 13 epizód
2. évad (2018) - 16 epizód

A mutánsokat bizalmatlanság övezi, az emberek félnek tőlük. Éppen ezért alakult meg egy intézet, amely a mutánsok integrációjával foglalkozik, és amely a békés együttélés lehetőségeit… Több

Forgatókönyvíró: Jack Kirby, Stan Lee, Brad Marques, Matt Nix
Premier: 2017.10.02. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.03.03 Robinson76

Tökéletesen középszerű

Ez a széria egy mutánsokról szóló történet, pár olcsón kivitelezett effekttel és pár közepesen érdekes karakterrel, akik később még érdektelenebbekké válnak. A sorozat nem csak történetileg tompa, de vizuálisan is elég gyengus. A drámákat és fordulatokat klisé jellemzi, a forgatókönyv sem túlságosan fajsúlyos, igazából a sorozat minden összetevője középszerű, így csak az X-Men-univerzum és/vagy mutánsok rajongóinak ajánlom.

2017.11.09 indingo

Az elején féltem, hogy nagyon tinidráma lesz a sorozat, de utána ezt szerencsére kinőtte. Az első pár rész után tetszik, sok helyen visszautal a X-men filmekre.

2017.11.23 Bazzzsi

Marvelles sorozat. A története eddig nem rossz. Érdekes szuper képességekkel bírnak a mutkók. Érdekesek a részek, bár a szerelmi szálat elhagyhatták volna.

2018.04.16 TomÁcs

Valami X-man utófilm szeretne lenni, több utalás is van benne, de nekem nem jött be a sorozat. Valahogy esetlenek a karakterek, a képességek is bénák.

2017.12.09 Greeta

Lendületesen indult és tetszett, hogy minden részben újabb képességeket ismerhetünk meg. Miután abba a bunkerbe húzodtak eléggé leült a sztori és alig történt valami.

A pilot forgatása Heaven munkacímen kezdődött meg 2017. március 13-án Dallasban, és április 11-én ért véget. Szerző: hp

Bár ez már a hatodik X-Men tévésorozat, de mindössze a második élőszereplős feldolgozás. Szerző: hp

A sorozatot Peter David "X-Factor" című képregénye ihlette, melyben a mutáns bűncselekmények felderítésére az X-Menek egy ügynökséget hoznak létre.Szerző: hp

A sorozat első részét az új X-Men trilógia direktora, Bryan Singer rendezte. Szerző: hp

Génrejtek
2008