Szívek szállodája - Egy év az életünkből

Szívek szállodája - Egy év az életünkből

Gilmore Girls: A Year in the Life

1. évad (2016) - 4 epizód

Közel 10 évvel azután, hogy az eredeti sorozat véget ért, a Szívek szállodája most újra megnyitja kapuit. Lorelai (Lauren Graham) még mindig a Dragonfly fogadó vezetője, és jelenleg Luke-kal (Scott Patterson) él. A lánya, Rory (Alexis Bledel) immáron 32 éves, és egyszerre küzd munkahelyi és… Több

Premier: 2016.11.10. | Netflix (2016.11.25.)

2023.12.16 dandelion1983

Óriási rajongója vagyok a sorozatnak, az elmúlt 20 évben legalább hatszor biztosan megnéztem. Nagyon féltem a folytatástól, mert többnyire nem sikerülnek jól az ilyen jellegű próbálkozások. Sajnos ennél sem volt másként. A sziporkázó, felüdítő párbes... Több

2017.04.11 indingo

Az eredeti sorozat sokkal-sokkal jobb. A párbeszédek itt már voltak viccesek vagy én változtam? Nagyon vártam, mert olvastam , hogy majd minden szereplő visszatér.......hát ez nem így volt.

2019.09.29 Ms. Akárki

Jó volt nagyon visszacsöppenni Roryék életébe ennyi év után. Kár hogy nem vot több rész, bár megértem a minden rész egy új évszak koncepciót és igazán ötletes. Én még mindig sajnálom, hogy Logan és Rory végül nem házasodtak össze, pedig a vak is látja az új részekben is hogy szeretik egymást.

2017.10.20 Bazzzsi

Biztos én változtam az évek folyamán, de az eredeti sorozat hangulatát nem tudta visszahozni számomra. Valahogy azok a könnyed és humoros párbeszédek nem jöttek össze.

2018.04.14 TomÁcs

Vagy nálam múlt el a varász az évek alatt vagy ez nem sikerült annyira. Kaptunk négy részt, de a szereplők semerre se haladtak. Sok újat nem kapott a néző.

Sean Gunn (Kirk Gleason) és Gregg Henry (Mitchum Huntzberger) is szerepel a "Galaxis őrzői" (Guardians of the Galaxy; 2014) című filmben. Szerző: diumiu

Kelly Bishop és Edward Herrmann is 1976-ban nyerték el a Tony-díjat.Szerző: diumiu

Mivel Edward Herrmann 2014-ben elhunyt az új részekbe úgy oldották meg hirtelen eltűnését, hogy karaktere tragikus hirtelenséggel szívrohamban elhunyt.Szerző: diumiu

Edward Herrmann (Richard Gilmore) 2014. december 31-én elhunyt.Szerző: diumiu

Paris férje a sorozatban forgatókönyvíró lett. A valóságban a Dole-t alakító Danny Strong sikeres forgatókönyvíró.Szerző: diumiu