Játssz három szuper díjért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Egyiptom istenei

(Gods of Egypt)

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Az Egyiptom istenei című akciófilmben Set, a sötétség könyörtelen istene elfoglalta Egyiptom trónját. A birodalomban ezáltal eluralkodott a káosz és a rettegés. Egy maréknyi lázadó megelégelte az egykor békés és virágzó Egyiptomban jelenleg uralkodó állapotokat és a halandó Bek vezetésével felkelt a gonosz uralkodó ellen. Set oldalán azonban a hatalmas Hórusz áll...

(forgalmazza: Big Bang Media)

(erare)
2016. 05. 27. 16:08

Az egyiptom istenei című film a maga módján szórakoztatott és kikapcsolt 2 órán át.

VvV
2016. 05. 17. 15:27

Szerintem jó volt a film. Picit történeti, megspékelve a 21. századi effektekkel. Nekem a története is tetszett.

2016. 05. 08. 10:35

Teljesen korrekt a film. Van egy története, amely kellően izgalmas és látványos. Az istenek is karakterek, nekem tetszett.

John Samaha

Emily Wheaton

mint Second Younger Maidservant

Elodie Yung

mint Hathor

A filmben egy egyiptomi színész sem játszik.

(hg)

A filmet már bemutatása előtt sok kritika érte amiatt, hogy az egyiptomi szereplőket többnyire fehér bőrű színészek alakítják. A rendező, Alex Proyas és a produkció mögött álló Lionsgate közleményben kértek elnézést, és ígéretet tettek arra, hogy a jövőben sokkal figyelmesebbek lesznek a szereplőválogatás tekintetében.

(hg)

Az Egyiptom istenei stábja nagyobb részt megegyezett a Mad Max: A harag útja-éval. Ez hozzávetőlegesen 200 azonos stábtagot jelentett. Mindkét filmen ugyanaz a rendezőasszisztens, speciális effektekért felelős szakember és kaszkadőrcsapat dolgozott. A színészek közül többek közt Courtney Eaton, Abbey Lee és Bruce Spence is feltűnt A harag útjában.

Movieaddicts: Egyiptom istenei
Moziba megnézni semmiképpen nem ajánlom, főleg a szörnyen keveset nyújtó 3D miatt sem. 5/10
Cinestar: Egyiptom istenei
Az egykoron vezetőnek hitt direktor főhőséhez hasonlóan elkényelmesedett és alul maradt a közönség kegyeiért folytatott harcban. 60/100
VOX: Egyiptom istenei
Nem folytatás, nem előzmény és nem is remake, de sokadik film az Egyiptom istenei, egy újabb az ókori mitológiákat kizsákmányoló hollywoodi látványfilmek közül. 50/100