Játssz egy Akai házimozi rendszerért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Egyiptom istenei

(Gods of Egypt)
Egyiptom istenei

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Az Egyiptom istenei című akciófilmben Set, a sötétség könyörtelen istene elfoglalta Egyiptom trónját. A birodalomban ezáltal eluralkodott a káosz és a rettegés. Egy maréknyi lázadó megelégelte az egykor békés és virágzó Egyiptomban jelenleg uralkodó állapotokat és a halandó Bek vezetésével felkelt a gonosz uralkodó ellen. Set oldalán azonban a hatalmas Hórusz áll...

(forgalmazza: Big Bang Media)

(erare)
2016. 08. 26. 20:17

Közel sem annyira rossz, mint az előzetes kritikák és vélemények sejtették. A világot nem váltja meg és valóban gyakran kilóg a CGI-lóláb, de ettől teljesen rendben a film. Látványos, pörgős és cseppet sem unalmas. Azért történelem órára ne ebből a filmből készüljünk fel, de egy kis agykikapcsolós popcorn mozinak megfelel.

2016. 05. 27. 16:08

Az egyiptom istenei című film a maga módján szórakoztatott és kikapcsolt 2 órán át.

2016. 02. 25. 20:31

Visszataszítóan gyenge film. Az A kategóriás színészektől nem gondoltam volna hogy ilyen pocsék filmet kapok. Úgy gondoltam, ha az előzetes alapján nem is fogott meg, de a látvány miatt érdemes rá moziba beülni. Tévedtem, de még mekkorát.
A viccesnek gondolt beszólások, inkább kínosak egy ilyen filmben és gyerekesek. A kamera mozgás és a túlzott animációnak hála, körülbelül annyit érnek a ,,látványos" csaták, mint egy xbox játékban két pálya közötti átvezető videó. Tele van logikai hibákkal, és a film környezete is gyér. Utoljára ennyire zavaró talán a 95'-ös Mindörökké Batman Gotham-je volt.
Egy kis pozitívumot mondjak: Gerald Butler negatív karaktere megfogott. A film kezdetekor, mikor megjelent, el is hittem hogy jó film lesz. Egyszer megnéztem, de bánom, hogy moziban. Nem szörnyű, de roppant gyenge.

Movieaddicts: Egyiptom istenei
Moziba megnézni semmiképpen nem ajánlom, főleg a szörnyen keveset nyújtó 3D miatt sem. 5/10
Cinestar: Egyiptom istenei
Az egykoron vezetőnek hitt direktor főhőséhez hasonlóan elkényelmesedett és alul maradt a közönség kegyeiért folytatott harcban. 60/100
VOX: Egyiptom istenei
Nem folytatás, nem előzmény és nem is remake, de sokadik film az Egyiptom istenei, egy újabb az ókori mitológiákat kizsákmányoló hollywoodi látványfilmek közül. 50/100