Golyóálló

Golyóálló

Bulletproof

Archie Moss és Rock Keats a legjobb cimborák sráckoruk óta. Így hát Archie, aki nem csak piti autótolvaj, de egy nagymenő kokómikulásnak is besegít, nem habozik, amikor arról van szó, hogy be kéne szervezni Rockot is a drogbuliba. Úgy bízik Rockban, hogy akár golyót is kapna érte. Mert a haver, ha ver, ha nem ver, akkor is haver. De ha átver? Merthogy Rock igazából zsaru, és most majdnem beépült. Épp egy nagy árucsere kezdődne, amikor a turpisság kisül, Archie a drogbáró előtt felsül, és a pisztoly Archie kezében elsül... BOOM a fejbe, halott vagy haver. Vagy mégsem? Mégsem, mert Rock életben marad, sőt felépül, hála a csinos Tracy terápiájának, no meg a Rock homlokába épített fémlemeznek.

Forgatókönyvíró: Joe Gayton, Lewis Colick
Premier (HU): 1998.02.10.

2020.10.28 elekm90

Tök középszerű akció-vígjáték, Hollywood sorozatban gyártotta az ehhez hasonló "buddy movie"-kat a 80-as/90-es években (pl. 48 óra, Halálos fegyver stb.). Szórakoztató annak ellenére, hogy semmi újat nem mutat. Az kimondottan tetszett, hogy Adam Sandler nem egy komplett idiótát játszott.

2019.02.25 harnas1207

Adam Sandler főszereplésével nézhető film? Nah ezt leírni is nehéz, de igaz. A golyóálló egy teljesen átlagos akció-vígjáték a maga korának minden bájával és hibájával.

2016.10.30 fazekasanett92

Tetszett a filmben ahogyan a minőségi humor keveredett az igényes akcióval .Érdemes megnézni mert látványosak a képi hatások, jók a jelenetek és a karakterek is a helyükön vannak.

2018.04.29 ifjJanóGyörgy

Nagyon szuper film és bármikor meg tudom nézni. Damon Wayans nagy kedvencem és amit Sanlerrel csináltak ebből a filmből az valami óriási. De persze csak az első szinkronnal érdemes megnézni. Azt ahol Csőre volt Sandler hangja azt 5 percig tudtam nézn... Több