Golyózápor

Golyózápor

Shoot 'Em Up

Mr. Smith (Clive Owen) egy igazi titokzatos fegyverhős, ezúttal viszont nem akart semmi rosszba belekeveredni. Csak a buszra várt, amikor feltűnt egy terhes nő, nyomában egy fegyveres üldözővel. Mr. Smith-nek sikerül elbánni a támadókkal, de a vajúdó nőt már nem sikerül megmentenie.… Több

Premier (HU): 2007.12.27.

2024.02.07 Jocpappa

10/7

A nosztalgiajárat újabb állomása: Tizenegy és tizennégy éves korom között legalább 10x láttam a Golyózáport. Bizonyos részeit még többször (nyilván a szex közben lövöldözést a legtöbbször). A nyomógombos telómon is megvolt .3gp formátumra konvertálva. Tiltott, menő film volt, amit az erőszak, szexm, káromkodás hármasa miatt csak telefonon vagy hordozható DVD-n nézhettem, emiatt még jobban imádtam. Az az igazság, hogy ez a film egy tőrőlmetszett kreténség, igazi szefós állatság. Olyan, mintha egy 13 éves srác kúrós-keménykedős fantáziáit nézném. Hihetetlen, hogy felnőtt emberek tucatjai dolgoznak ilyen filmeken, pénzt, időt és energiát nem sajnálva. Ezért imádok ebben a korban élni. Jellemformáló élmény volt újranézni. Türtőztetni magam a kreténségen, mégis nosztalgiával tekinteni rá, és élvezni. Ha ma látnám először, 4-5 pont lenne, így viszont simán egy hetes.

2022.12.31 Erik Csok

Az igazi BÜNÖS élvezet film!

Még év vége előtt akartam nézni egy utolsó filmet, de nem volt ötletem, mit nézek. Valami rövid, de mégis azért pörgős filmet akartam megnézni, és ekkor jött az, hogy megnézzem a Golyózápor című filmet. Tulajdonképpen egy-két, lassan három éve én már elkezdtem nézni ezt a filmet, akkor viszont valahogy nem jött be. De most, hát valami eszméletlenül beteg és elborult film ez. Agyatlan bűnös élvezet, amit nem hogy a néző, de maga a rendező sem vett szerintem komolyan, de nem is kell. Mint akciófilm, hát kimaxolja a műfajt, és szerintem a John Wick mellet a legizgalmasabb akciófilm az utóbbi időkből. Cliwe Owen nagyon menő, én nagyon bírom. Monica Bellucci pedig nagyon gyönyörű és badass. És Paul Giamatti is nagyot játszik a gonosz szerepben. Valamint megemlíteném Owen magyar hangját, aki László Zsolt, személy szerint az egyik, ha nem a kedvenc szinkronhangom, és örültem hogy ő a szinkronhangja Owennek. Szóval ennyi, egyszerűen nem kell komolyan venni, és jól fog szórakozni az ember. Utolsó filmnek tökéletes volt.

2018.01.18 mamiéstöti2

Elég megosztó film, mert sok őrültség és akció is van benne, de sokszor nyomasztónak éreztem. A szereplők közepesek.

2017.10.22 Deku

Nem tudom, hogy ez a film mit akart elérni de nem sikerült neki semmi jót elérnie. Hatalmas tévedés lett ez a film, egyszerűen kegyetlen amit nyújtani tudtak.

2015.06.10 hsanya182

Vérbeli, sötét humorral fűszerezett bizarr és pörgős akciófilm. Elkezdődik a film és már rögtön a közepébe vágunk, szól a ROCK és megy a lövöldözés. A mottójává is válhatna az a kijelentés, ami a közepén lévő meglepő pornójelentes-akció közbe elhangz... Több

A filmben 151 embert ölnek meg.Szerző: ps

Mr. Smith 18 fegyvert használ a filmben.Szerző: ps

Mr. Smith többször is répát eszik a filmben. Ez alighanem egy utalás arra, amit az anyukák mondanak a gyerekeknek, miszerint aki megeszi a répát, annak jó lesz a látása. Mr. Smith pedig nagyon jól lát, és még jobban tud lőni.Szerző: ps

A forgatás 55 napig tartott.Szerző: ps