Jólét

Jólét

Good Time

Egy balul sikerült bankrablás után Connie megpróbálja kiszabadítani testvérét Rikkers Island-ről. Mindezt egy éjszaka alatt.

(csd)

Ben Safdie
Taliah Webster
Buddy Duress

2021.12.08 BoBamburg

Utóbbi idők egyik legjobb atmoszférájú filmje, Robert Pattinson pedig tökéletes a főszerepben. Szeretem az ilyen hangulatú drámákat, az pedig, hogy az A24 studió keze munkája, többnyire garancia is a minőségre.

2020.02.07 elekm90

A film egy adrenalinbomba, ami szint végig fenn tudja tartani a feszültséget . Nagyon jó a stílusa, a Safdie testvérek rendezése, a képi világ és a szintis zene mind hozzájárul a különleges atmoszférához. Pattinson karaktere nagyon jól van megírva, C... Több

2020.04.14 fcbnandi

Nagyon tetszett

Végig izgalmas volt, mar nagyon hianyzott egy ilyen film nekem

A film forgatása 2016. január 3-án kezdődött meg New York Cityben. Szerző: hp

A filmet beválogatták a 2017-es Cannes-i Filmfesztivál versenyprogramjában, ahol esélyes volt az Arany Pálmára. Szerző: hp

(2017. 09. 18.)
Ez a film hivatkozási alap kell, hogy legyen, mert egyszerre mélyen drámai Nikasék drámája miatt, de nagyon vicces lehetetlensége miatt. A tökéletes film mintapéldánya.
10/10 Több

Értékelés: 8.5/10
(2018. 03. 07.)
Ennyit sz*pni egy Spriteos üvegért..
Remek iramú, feszes alkotás, ami igazi gyönyör a stílusok, és szintipop szerelmeseinek. Robert Pattinson és Benny Safdie remek alakításokat adnak elő. Miattuk és a neonban villódzó város miatt él a film. Az újranézési faktora viszont meglehetősen alacsony. 8,5/10 Több
Oz
1997