Videók

Egy kaliforniai kisvárosban egy fiatal fiú holttestére bukkannak a tengerparton. Miután bebizonyosodik a gyilkosság ténye, a média felkapja az ügyet, és a békés település lakóinak élete a feje tetejére áll. Mindenki gyanússá válik a másik szemében. … Több

Premier: 2014

1. évad (2014) - 10 epizód

2016.04.14 KingPin

Hát én erre a sorozatra csak másolatként tudok nézni, és mint ilyen, annyival kevesebb értékkel is bír a szememben. Nincsen vele óriási baj, de ha már láttam egyszer az iszonyat erős színvonalú eredetit, akkor azok után egy kópia, ami nem tudja túlszárnyalni, engem nem elégít ki.Gyenge négyes.

2015.07.11 Holló

Láttam a Broadchuch-öt is, és bár én is olvastam, hogy a legtöbben az eredeti ajánlják, én nem vagyok meggyőződve arról, hogy az lenne a jobb választás. Nehéz itt dönteni, mert mind a két széria magán hordozza ugyanazokat a pozitív jegyeket. A színés... Több

2016.02.01 Toncsi

Remek sorozat lett a Gracepoint, tényleg le a kalappal. A színészek és a sztori is kiváló, a zene és a képi megoldások pedig olyan erős atmoszférát teremtenek, amilyet elég ritkán látni. Persze senki nem számítson nagy akciókra, meg NCIS-szerű nyomozásra, ez nem az a sorozat, hanem sokkal jobb azoknál.

A sorozat egy brit széria, Broadchurch amerikai remake-je.Szerző: hp

Bár a Fox teljesen új színészstábot szeretett volna, megengedték David Tennantnek, hogy ő is jelentkezzen a meghallgatásra. A színész játszotta a Gracepoint alapjául szolgáló széria főszerepét is. Tennant lenyűgözte az alkotókat, így az amerikai remake-ben is ő játszhatta el Carver szerepét. Szerző: hp

Míg az eredeti brit széria 8 részes volt, a Gracepoint 10 epizódból áll. Eredetileg a Broadchurch is tíz részes lett volna, de a brit gyártó csak nyolc epizódra között szerződést, így az alkotók kénytelenek voltak lerövidíteni a szériát. A Gracepoint készítői választhattak, és végül úgy döntöttek, hogy az epizódszám tekintetében az eredeti terveket követik. Szerző: hp

Bár remake-ről van szó, és mindkét szériát ugyanaz a forgatókönyvíró jegyzi, a Gracepoint számos tekintetben különbözik a Broadchurchtől. Többek között a lezárásában is. Szerző: hp

lthough the story is based in California, it was actually filmed in Victoria, British Columbia, Canada.Szerző: hp