Nagyi

Nagyi

Grandma

Az önmagát embergyűlölőnek tartó Ellen Reidnek ki kell lépnie saját komfortzónájából, amikor tizennyolc éves unokája, Sage felkeresi őt, hogy segítséget kérjen. A két nő együtt indul útnak; míg Elle-nek a múlttal, addig Sage-nek a jövővel kell… Több

Rendező: Paul Weitz
Marcia Gay Harden
Laverne Cox
Sam Elliott

2016.11.25 Ercsi

Összességében elmondható a Grandma-ról, hogy egy kifogástalan film, amely szuper szórakozást nyújt a nézőjének. Egy nagyon komoly témát tár fel sajátos, egyedi nézőpontból. A humora is kiváló a filmnek, meglehetősen szarkasztikus.

2016.05.02 alexxx

Egy igazi feelgood movie, nagyon jó hangulatú, érdekes, feszes mozi. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megnéztem.

2016.04.16 Zsceeeka

Leginkább az érdekes szóval tudnám jellemezni . Engem már idegesített a nagymama trágársága és nyerssége, egyszerűen taszított az egész nő jelleme. A túlzásba vett feminizmustól pedig egyébként is feláll a szőr a hátamon. Én személy szerint többet vártam a filmtől.

2015.02.12 Guszti

Visszafogott feminista dramedy, hát ilyet sem láttunk már jó ideje. Abszolút rendben van, bátran tudom ajánlani esti programnak.

(2016. 04. 24.)
Grandma
Kiváló, fanyar humorú dráma egy felejthetetlen Lily Tomlinnal - ez az érzékeny, megosztó téma még sosem volt ilyen élvezetes a filmvásznon. 8/10
Balhé
A narancsvidék