Nyers

Grave

Movieaddicts.hu
2017/04/20

Ugyan maga a film nem hibátlan (a meleg karakter kapcsán továbbra is csak vakargatom a fejem), de hibátlan szórakoztatást tud nyújtani az arra fogékonyaknak. Mi több, még egy meglehetősen sajátos, fekete humora is van! Kell ennél több? 8/10 Több

Smoking Barrels
2017/04/23

Értékelés: 8.5/10
A Nyers tehát végeredményben nemcsak saját zsigeri motívumaival néz szembe, de valamennyire a saját hasonló gondolatainkat is kivetíti a vászonra. Mintha a clickbait cikkeken felbuzdult nézőseregnek azt mondaná, hogy "Ezt szeretnétek? Hát tessék, itt van". Ez pedig egyszerre kijózanító, megmosolyogtatóan szellemes és üdítően eredeti.

8,5/10 Több

Hessteg.com
2017/05/05

A horror műfaját azért szeretem, mert kiválóan be lehet mutatni súlyos társadalmi problémákat. A zombifilmek alapvetően a társadalmi egyenlőtlenségekről szólnak, míg az amerikai Kör a mértéktelen tévénézés kritikája. De nemcsak társadalmi problémákról szólhat egy film, hanem sok olyan témáról, ami az embert mélyebben érinti, pl. a gyász, amit remekül mutat be az Oculus.
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!