1. évad (2011) - 22 epizód
3. évad (2013) - 22 epizód
4. évad (2014) - 22 epizód
5. évad (2015) - 22 epizód
6. évad (2017) - 13 epizód

A sorozat a Grimm-testvérek meséinek adaptációja, amely a klasszikus történeteket a sötétebb oldalukról mutatja be. Nick Burkhardt az erdőben elkövetett sorozatgyilkosságok után nyomoz. Hamarosan kénytelen belátni, hogy a farkasemberek nem mitikus, hanem valóban létező, hús-vér lények, és az… Több

Premier (HU): 2012.02.10. | SkyShowtime (2023.02.14.)

2024.01.14 Viktória401828

Nagyon jó kis sorozat

Szuper ötlet volt a Grimm mesék alapján ilyen módon felépíteni egy világot. Nagyon tetszett, hogy úgy csinálták meg, hogy az a valóságba teljesen beépíthető legyen. Mert most őszintén... amennyi gonoszság és furcsaság van a világban, lehetne ez akár még így is. Nagyon érdekes karaktereket hozott – nagyon szemléletesen mutatták be rajtuk keresztül, hogy az, hogy valaki „jót cselekszik”, mennyire relatív, és egy kis paradigmaváltással mekkorát tud fordulni egy ember személyisége. Sajnos, mint a sorozatok nagy részénél a vége felé, már ezt se kellett volna erőltetni. Az utolsó évadok már laposabbak voltak, és elég fura befejezése lett, de azért ezt se mondanám rossznak.

2022.03.26 JRD

Gyenge technikával készült...

... de mégis imádom. Nem lettem fan, mégis ha valahol adják, szívesen odakapcsolok és megnézem újra. Persze, mint minden sorozat, itt is is küszködtek elég rendesen azzal, hogy hogyan maradjon meg egy bizonyos színvonal. Ha csak azt nézem (márpedig csak azt), hogy szórakoztatott-e, akkor a válaszom egyértelműen IGEN. Ne várj látványos grafikát, de adj neki egy esélyt! Szerintem nem rossz! De majd döntsd el magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.08.21 Deku

Engem a Grimm azért nem tudott igazán megfogni mert nagyon látszott mindenen, hogy gyenge minőségű grafikával készült. A történet érdekelt és sokak kedvence is ezért döntse el mindenki maga.

2022.03.25 kabel

Kihagyott ziccer

Hihetetlen érdekes koncepció, ami végül egy uncsi rendőrségi nyomozós drámába vezet.

2017.07.29 Orosz István

Nem tetszik ez a sorozat adtam neki, egy esélyt de csak időpazarlás volt. Unalmas és monoton, mást nem lehet mondani rá. A sztori sem tetszik, de ízlések, és pofonok.

Bár az íróknak és a producereknek fogalmuk sem volt róla, a Grimm forgatásának helye valójában a Grimm testvérek leszármazottainak ad otthont a való életben, még nagyobb hitelt adva projektjüknek.Szerző: jfruzsi97

Ha valaha úgy gondolta, hogy Marie néni pótkocsija egy kicsit nagynak tűnik, hogy beleférjen a kívülről látott kis pótkocsiba , akkor teljesen igaza van. A pótkocsi belsejéből egy teljes nagyobb készlet készült, hogy elférjenek azok a fegyverek, főzetek, könyvek és egyéb felszerelések, amelyeket Marie Wesen elleni harcában használt.Szerző: jfruzsi97

Amikor egy epizódban megjelenik egy szobaszám, cím vagy más hely, ahol egy szám szerepel, a számot az epizód és az évad összemosásából alkották.Szerző: jfruzsi97

A sorozat nagyban támaszkodik a már jól ismert Grimm-mesékre.Szerző: Archívum

A sorozat társvezetője Sean Hayes, az Emmy-díjas “Jack” a Will és Grace sorozatból.Szerző: Archívum