Grimm

Grimm

2024.01.14 Viktória401828

Nagyon jó kis sorozat

Szuper ötlet volt a Grimm mesék alapján ilyen módon felépíteni egy világot. Nagyon tetszett, hogy úgy csinálták meg, hogy az a valóságba teljesen beépíthető legyen. Mert most őszintén... amennyi gonoszság és furcsaság van a világban, lehetne ez akár még így is. Nagyon érdekes karaktereket hozott – nagyon szemléletesen mutatták be rajtuk keresztül, hogy az, hogy valaki „jót cselekszik”, mennyire relatív, és egy kis paradigmaváltással mekkorát tud fordulni egy ember személyisége. Sajnos, mint a sorozatok nagy részénél a vége felé, már ezt se kellett volna erőltetni. Az utolsó évadok már laposabbak voltak, és elég fura befejezése lett, de azért ezt se mondanám rossznak.

2022.03.26 JRD

Gyenge technikával készült...

... de mégis imádom. Nem lettem fan, mégis ha valahol adják, szívesen odakapcsolok és megnézem újra. Persze, mint minden sorozat, itt is is küszködtek elég rendesen azzal, hogy hogyan maradjon meg egy bizonyos színvonal. Ha csak azt nézem (márpedig csak azt), hogy szórakoztatott-e, akkor a válaszom egyértelműen IGEN. Ne várj látványos grafikát, de adj neki egy esélyt! Szerintem nem rossz! De majd döntsd el magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.08.21 Deku

Engem a Grimm azért nem tudott igazán megfogni mert nagyon látszott mindenen, hogy gyenge minőségű grafikával készült. A történet érdekelt és sokak kedvence is ezért döntse el mindenki maga.

2022.03.25 kabel

Kihagyott ziccer

Hihetetlen érdekes koncepció, ami végül egy uncsi rendőrségi nyomozós drámába vezet.

2017.07.29 Orosz István

Nem tetszik ez a sorozat adtam neki, egy esélyt de csak időpazarlás volt. Unalmas és monoton, mást nem lehet mondani rá. A sztori sem tetszik, de ízlések, és pofonok.

2022.07.08 Tipikus Semmilyen

Kellemes kikapcsolódás!

A Grimm sorozatot nagyon nem akartam megnézni, Hosszú, különben is miről szól, na meg minek? De végül párom unszolására rávettem magam. És elmondhatom, hogy nem bántam meg egyetlen percet, egyetlen epizódot sem. David Giuntoli az elején rettenetesen ... Teljes kritika

2019.05.31 Ms. Akárki

Egyszernézős sori. Az első évadnál úgy tűnt hogy egyedire törekszik, de sajnos már pár rész után úgy tűnik mintha kifogynának az ötletekből. A szereplőgárda sem épp a legjobb és a grafika, a látványvilág, sokszor olyan mintha kb 20 éves technikával barkácsolnák össze.

2018.07.29 Norbi

Nagyon magába kebelezett a film világa. A hangulata is magával ragadó a történet pedig fordulatos , és kiismerhetetlen, hogy mi lesz a jövőben. A grafikai rész nem a legjobb, de hát semmi sem tökéletes.

2019.04.02 Timcsi

Nekem bejött a sorozat, bár az első 2 évad jobb volt. A története izgalmas, van benne egy kis mesés szál, de ettől még bevállalós sztori.

2020.09.29 jfruzsi97

Nekem tetszett. Jó fantasy sorozat, egész jól megcsinálták a "szörnyeket" benne. Mindegyik részben van valami érdekes, újabb történeteket mesélnek el., izgalmas és kis horror is van benne.

2018.07.30 Megamovie

Ez egy nagyon jó kis fantasy sorozat amely nagyszerűen dolgozza át a klasszikus Grimm történeteket krimi formájában. Tetszik hogy kellően véres és hentelős, ráadásul a főszereplők is nagyon jól működnek a szériában. Az egyetlen problémám a sorozattal... Több

2016.07.29 Homer

Egyik kedvencem volt a futó sorozataim között az első évada, de sajnos mára már túlságosan kifulladt, ha lehet így fogalmazni egy sorozattal kapcsolatban. Ugyan azokat a történéseket ismétli a sorozat újra és újra. A látvány viszont zseniális végig, de ez sajnos mára elég.

2018.08.17 authorgirlll

Zseniális sorozat bár kicsit más mint, amire számítottam. A lények nagyon jól vannak kidolgozva, pont mint a főszereplők így nagyon jó epizódok születtek.

2016.07.16 Bog1

Nagyon egyedi sorozat. Mindig szerettem a régi disney vagy Andersen mesék filmes feldolgozàsait. Izgalmasak és egy règelmúlt időt hoznak vissza úgymond. Nagyon jó szereplőgárdát válogattak össze. Egyedi képi világ és zene jellemzi. Mindenkinek ajánlom:)