Játssz Lenovo tabletért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Agyas és agyatlan

(The Brothers Grimsby)
Agyas és agyatlan

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Az Agyas és Agyatlan című vígjátékban egy brit tikosügynök kénytelen menekülni egy akciót követően a világuralomra törő ellenség elől. A bátor, vakmerő és brit eleganciával megáldott ügynök egy darabig testvérénél húzza meg magát, ám a rég nem látott, szabadidejét sörözéssel és futballhuliganizmussal eltöltő tesó társasága sokkal nagyobb próbatételnek bizonyul ügynökünk számára, mint eddigi legveszélyesebb küldetésének teljesítése...

(erare)
2016. 03. 03. 20:17

Vegyesek az érzelmeim a film kapcsán. Kell idő míg meg tudom emészteni. Ha egyedül néztem volna, nem jutok el a végéig, viszont most egy társasággal betegre röhögtem magam. Ez volt a cél, és ez miatt azt kell mondanom, hogy meg is érte a mozijegy.
Sztorilag nagyon el lett találva, és minőségi poén nem egy van, de ahogy az előttem szóló is írta, bele van erőltetve olyan gusztustalan altesti ,,humor" is, ami átlépte a határt. A moziban nem egy ember elfordult, vagy előre dőlt a székre, mert már nézni se bírta. Sacha Baron Cohen mindig megtud lepni. Ismerjük a stílusát, viszont évről évre egyre betegebb és meszebbre megy.
Megéri megnézni, de nem ajánlom egyedül elkezdeni, és ha félre tudjuk tenni (lehetetlen) az olyan jeleneteket amire lelkileg senki nincs felkészülve, akkor tényleg egy szórakoztató, jól sikerült vígjáték. ;)

2016. 07. 17. 15:12

A többi filmje sokkal jobban sikerült Sacha Baron Cohennek. Ezt a filmet is meglehetett nézni, de össze sem lehet hasonlítani a Diktátorral vagy a Borattal.

2016. 08. 08. 10:16

Nem nagyon nyerte el a tetszésemet. A poénok szinte mindig szexuális töltetűek voltak. Szívem szerint végig sem néztem volna, ha nem lett volna muszáj.

Isla Fisher
Isla Fisher
Tamsin Egerton
Louis Leterrier

Rebel Wilson a Pitch Perfect 2. (2015) forgatása után két héttel már elkezdte a munkát a filmen.

A filmben Norman "Nobby" Butcher-nek kilenc gyereke van.

Sacha Baron Cohen első akciófilmje.

Movieaddicts: Agyas és agyatlan
Gyenge kémparódia sok altesti viccel, inkább csak Cohen rajongóinak. Egy erősebb gyomor nem árt a megtekintéséhez, de ha aki szereti a stílust, annak bejön majd.
Filmtrailer: Hakuna Matata
Sacha Baron Cohen (Ali G, Borat, Brüno, A diktátor) repertoárja tovább bővül a brit külvárosi suttyó futballhuligán szerepkörével, amelynek sztereotípiáit sikeresen házasítja össze a klasszikus kémfilmek paródiájával. A végeredmény egy hullámzó színvonalú, ámde ütőképes elegy, amitől garantáltan eldobjuk az agyunkat!
VOX: Agyas és agyatlan
Sacha Baron Cohen eddig okosan használta a tapló, alpári humort. Eddig. 45/100