Grindhouse - Terrorbolygó

Grindhouse - Terrorbolygó

Planet Terror
KingPin
Rose McGowan

William Block és felesége, Dakota orvosként dolgoznak, az egyik éjjeli ügyelet során azonban a város lakói szabályosan elárasztják a rendelőt. A tüneteik hasonlóak: üszkös sebekek, kifejezéstelen tekintet. Cherry, a go-go táncos is a sérültek között van, akiknek egy baleset során leszakadt a lába.… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Mexikó
Premier (HU): 2007.09.27.

2018.08.30 Interfectorem Sabnock

Na ez most mi a szösz? Vér van bőven, vannak benne poénok, pörög a film, akcióktól sem mentes, de valahogy mégsem olyan átütő. Robert Rodriguez összerakta, és nem is olyan rossz, de nem lesz kedvenc, ez biztos.

2018.08.14 erahurka

Igazi ZS kategóriás grindhouse film, aminek szánta is a rendező. Vicces, véres és akciódús, jó dumák pörögnek, ráadásul remek tempóban. Így kell ezt csinálni!

2016.02.09 moov18

Élvezhető horror

A Grindhouse filmeket még a 60-as, 70-es években nyomatták Amerikában. Igazi trash alkotások voltak. Vérrel, a maga egyszerűségével, bénácska látványával próbált hatni a nézőre. Ezzel az alkotással Rodriguez illetve Tarantino a műfaj előtt kívánnak t... Teljes kritika

2016.04.08 Panda

Túl sok az akciójelenet és mellesleg az alaptörténet is lapos nem igazán van mondanivalója. Nekem nem jött át, csalódás volt, többet vártam a filmtől. A színészek alakítása sem győzött meg.

2015.09.02 Barthy

Ez mi volt? De komolyan... Túl sokat vártam tőle talán ez lehetett a baj. Nem ad egy hihetetlen nagy szórakozást és a jelenetek is elég laposak, erőltetettek. Talán egyszer megnézhető és kész.

Projekt Terror lett volna a film eredeti címe.Szerző: mamiéstöti2

Robert Rodriguez kisfia játssza Tony szerepét.Szerző: mamiéstöti2

Robert Rodriguez Dakota szerepét egyenesen Marley Sheltonra írta, miután a rendező és a színésznő a 2005-ös Sin City - A bűn városa forgatásán is együtt dolgozott.Szerző: hp

Rose McGowan betegesen fél a kórokozóktól, ezért a sztriptíz jelenetben használt rudat a színésznő kérésére lefertőtlenítették.Szerző: hp

A forgatókönyv első harminc oldalát Robert Rodriguez még 1998-ban írta.Szerző: hp