Nyolc préda

Nyolc préda

Grizzly Park
Videók

A híres-hírhedt grizzly medve csak Alaszkában, Kanadában, azaz Észak-Amerikában fordul elő. Az igen elterjedt barna medve egyik alfaja. Nehezen megközelíthető hegyvidéken, sűrű erdőségekben szinte "remeteként" él. Nagyság: álló helyzetben 2 m, Testtömeg: 300-350 kg között. És most képzeljünk el 8 fiatal utazót, akikre a Grizzly rátámad. És hogy mi marad belőlük? Az a filmből kiderül... de azt már most elárulhatjuk, hogy nem sok.

Rendező: Tom Skull
Író: Tom Skull
Premier (HU): 2010.05.26.

2019.08.14 Szilonka

Hihetetlen, hogy valaki erre pénzt ad, hogy elkészüljön. Annyira béna, hogy azt szavakkal nem lehet leírni.

2017.10.01 indingo

Zs-kategóriában az első. Az alap ötlet tetszene, de paródiát csináltak az egészből. A mélypont repülő szilikonmell volt talán. A végén meg, hogy a maci a parkőr házi kedvence, na hagyjuk már.

2017.10.23 Bazzzsi

Borzasztóan olcsó film, semmilyen filmélményt nem adott. Tucat alkotás, tele közhelyekkel, kiszámítható befejezéssel. Aki teheti ne nézze meg.

2018.11.17 VvV

A horror vígjáték besorolás teljesen illik rá, bár nevetni nem tudtam rajta. A története elég gyenge.

2019.03.15 Timcsi

Nevetséges a története. Egy kedvelhető karakter sincs benne. Legalább a medve szép.