Gurotesuku

Ez a film, erős gyomrú emberek számára ajánlott. Úgy könyvelték el, mint a "legkegyetlenebb japán fröccs film valaha", és valóban méltó erre a besorolásra. Egyszerre kínzás és pornó műfaj, szadista erőszak amely nagyrészt átvette a horror terén Nincs CGI hatás itt, kiváló smink és protézisekkel nagyon meggyőzően elkészített műfajában kiemelkedő alkotás. A British Board of Film osztályozás betiltotta a DVD megjelenésének kibocsátását az Egyesült Királyságban 2009 augusztus 18.-án.

Rendező: Kôji Shiraishi
Forgatókönyvíró: Kôji Shiraishi
Ország: Japán
Premier: 2009.01.17.

2022.03.18 Eszter387282

Abszolút nem volt rossz film, még csak különösebben gyomorforgató sem, nem volt feleslegesen elnyújtva, nem éreztem öncélúnak. A vége tényleg kicsit groteszk, én nem így fejeztem volna be, de egy nevetséges momentumtól eltekintve befogadható.

2017.08.27 HE7EDIK

Hát ez a film tényleg groteszk. Próbáltak neki valami történet formát adni, mégse másfél óra színtiszta gyomorforgatás legyen, de ez a film tényleg csak a legbrutálisabb horrorokon nevelkedett embereknek ajánlott. Én sok aberrált dolgot láttam már, d... Több

2021.10.01 Zsolt Zsolt

Szerintem nagyon kemény horrorfilm, amit kemény idegzetűeknek ajánlok. Csak egy idióta, elmebeteg állat képes ilyen cselekedetekre. Jó lenne, ha a valóságban a pszichopata állatok eltűnnének a Föld színéről.

2016.03.08 Ronin

Borzalmas film. Annyira kegyetlen, idegtépő és hányingerkeltő, melyhez korábban még nem volt szerencsém. Nem ajánlatos vacsorázni előtte, mert az egészen biztosan a padlón landol a képkockák hatására.

2018.01.11 Zsófi Nézhetetlen

Rengeteg horrort, csonkítós, brutális filmet láttam.. De ez.. Végig néztem de ez nekem valahogy átlépte az ingerküszöbömet.

A filmet Norvégiában betiltották, Japánban az első olyan film volt, ami R20 minősítést kapott.Szerző: Zsolt Zsolt