Gyerünk a börtönbe!

Gyerünk a börtönbe!

Let's Go to Prison

Amikor Nelson külsõ munkára kerül, a bûnözõ John Lyshitski tudomást szerez az ottlétérõl. Lyshitski gyûlöli Nelson apját, mert egykoron õ volt az, aki elítélte. A férfi elhatározza, hogy sajátos módon áll bosszút. Elintézi, hogy visszakerüljön a börtönbe, és megpróbálja annyira szörnyûvé tenni Nelson ott-tartózkodását, amennyire csak lehetséges.

Forgatókönyvíró: Jim Hogshire
Premier (HU): 2007.05.09.

2019.07.25 Eniq

Az egész film kész vicc, de komolyan értelmet nem nagyon kell keresni benne az egész egy nagy hülyeség és néha csak fogtam a fejem, hogy ez most komoly, de ennek ellenére vagy pont ezért néztem meg másodjára is kikapcsolódásnak teljesen jó.

2017.05.04 HercegPeter

Teljesen közepes szintű vígjáték, van benne néhány poén, de azon kívül semmi. Nincs meg az a karakter a filmben, akinek szurkolhatnánk, vagy akit megkedvelhetnénk. Egyedül a nagy homokos fekete fickó volt vicces, akire amennyire nem illet a szerep annál jobban hozta.

2016.08.18 MMcFly2015

Ennél nem nehezebb jobb börtönös vígjátékot találni. (Ott van például a Kegyenc fegyenc, ami nem éppen kimagasló, de sokkal szórakoztatóbb.) Nem tudtam röhögni rajta, sőt egy idő után unalmassá vált. A történet ígéretesnek tűnt mikor neki vágtam, de ... Több

2015.10.06 idefix

Ez egy tipikusan olyan film, amit másnapra simán elfelejtesz, de legalábbis sok újat nem tartogat. Dramaturgiailag vannak hiányosságai, karakterei gyengék.