Ha eljön Joe Black

Ha eljön Joe Black

Meet Joe Black
JRD
Brad Pitt

William Parrish (Anthony Hopkins), a dúsgazdag üzletember 65. születésnapja előtt rosszul lesz. Pár nappal később egy rejtélyes fiatalember (Brad Pitt) érkezik a házhoz, aki a Halálként mutatkozik be. Parrish hamar rájön, hogy nem ellenkezhet, így alkut köt a fiatalemberrel, aki beleszeret egyik… Több

Rendező: Martin Brest
Forgatókönyvíró: Ron Osborn, Jeff Reno, Kevin Wade, Bo Goldman
Premier (HU): 1999.01.21.

2023.07.11 JRD

Hopkins miatt néztem végül meg, pedig…

…az évtizedek során mindig átkapcsoltam, ha épp ez ment a tévében, és a filmes portálokon is kerültem. Aztán (egy gyenge pillanatomban, vagy csak mert nem találtam semmi jobbat – már nem is emlékszem) leültem és határozott ellenszenvvel elkezdtem nézni. Aztán már csak azt vettem észre, hogy hopp, vége. És hogy mi volt a véleményem? Nos, azt előttem már sokan pozitív szóvirágokban leírták, így ezeket már nem szeretném ismételni. Tehát röviden csak ennyit írnék: nagyon tetszett. Érdemes megnézni, mert: 1. Van története. 2. Van benne beleillő humor. 3. Van benne tanulság és gondolat. 4. Van benne érzelem. Úgy gondolom, hogy érdemes a figyelemre, de ezt mindenki döntse el maga. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2016.05.27 Bogi87

Egyik kedvenc filmem. Megható, elgondolkodtató, olykor humorral fűszerezve.

2017.09.24 Deku

Nagyon kellemes stílusban szórakoztat ez a film. Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz de tévedtem. A karaktereket külön kiemelném mert nagyon összetettek és szerethetőek.

2016.01.22 szaka123

Sokáig halogattam a megnézését. Brad Pitt és Anthony Hopkins is nagyszerű színészek, ezért sort kerítettem rá. Nem bántam meg, ajánlom, hogy egyszer mindenki nézze meg. Minden megvan benne, ami egy jó filmhez kell. Hatalomvágy, átverés, családi kapcsolatok, szerelem, nagy finálé!

2016.08.06 babsy88

Igazi nagy kedvencem, sokszor láttam már, de még mindig bármikor megnézném. Imádom ezt a filmet, minden percét élvezem.

A kastély, amit a filmben látunk, nem díszlet, hanem a Rhode Island-i Aldrich kastély.Szerző: dailyfilmsan

142,9 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

A filmet 90 millió dolláros költségvetéssel forgatták.Szerző: LionelMessi10

Hála azoknak a Star Wars-fanoknak, akik a mozi előtt futó Baljós árnyak trailerért kifizették a jegyet, majd az előzetes után sebtiben távoztak, a film csak 45 milliót keresett Amerikában, miközben 90 millióból készült.Szerző: Menyét Ibolya