Ha/Ver 2

Ha/Ver 2

Kick-Ass 2
John Leguizamo

Rendező: Jeff Wadlow
Forgatókönyvíró: Jeff Wadlow, Mark Millar, John Romita Jr.
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2013.08.22.

Ha/Ver  (2010)

2021.02.09 Eastern79

A rendezőváltás meglehetősen szembetűnő, vesztett a film az első részhez képest a dinamikájából, túlságosan elkülönülnek a pörgős részek a film többi részétől. Mintha nem tudta volna a rendező eldönteni, mit is akar valójában: egy akciómozit vagy tin... Több

2016.08.07 mamiéstöti2

Az első rész ennél sokkal-de sokkal jobb volt. Ezt nagyon kár volt megnéznem. Alig ültek benne a poénok, a történet is eléggé összekapkodott.

2019.09.30 ZeroHero

Nekem már az első rész sem tetszett, de persze adtam neki még egy esélyt, de ismét kár volt... Annyira béna, gagyi és ripacs az egész, hogy fájdalmas. Persze, vannak menő jelenetek, ikonikus beszólások, de ha nem lett volna körülötte akkora hype, min... Több

2019.05.31 Ms. Akárki

Az első rész sokkal jobb és eredetibb volt, de még így is jól kikapcsolt. Kicsit tinifilmes stílusa van, viszont ahhoz meg túl sötét hangulatú és vérengzős. Nem egy tipikus szuperhősös film azt biztos.

2019.07.12 Norbert93

Aki másnak vermet ás...

Enyhe kifejezés, hogy a film a gyenge folytatások hibájába esett, helyesebb megfogalmazás az, hogy kivételesen rossz folytatást sikerült összehozni egy egyébként potenciállal rendelkező koncepcióból. Gyakorlatilag az első rész sárba tiprása. Ironikus, hogy a Ha/Ver egy egyfajta szatíra, amely görbe tükröt mutat a szuperhős filmekről és mégis ugyanabba a hibába esik (csak éppen hatványozottabban gyengébb minőségben).

Jim Carrey kevesebb mint 8 percet szerepelt összesen a filmben.Szerző: phanzetomox

A film 228 millió dollárból készült el. A kritikusoktól főleg negatív kritikákat kapott.Szerző: Bogi87

Olga Kurkulina és Jim Carrey fejéről készítettek egy plasztik másolatot, mivel a képregényben úgy halnak meg, hogy levágják a fejüket, de ezt a filmben nem használták fel.Szerző: Bogi87

A költségvetés szűkössége miatt a jelmez-felelősök, a kaszkadőrök, de néha még a színészek egy részének is gyalogolnia kellett az egyes forgatási helyszínek között, mert nem volt elég pénz a szállításukra.Szerző: Bogi87