Kick-Ass
Ha/Ver

Dave (Aaron Johnson) a kamaszok teljesen átlagos életét éli, talán annyiban különbözik kortársaitól, hogy rengeteg képregényt olvas. A szuperhősök töténetein felbátorodva úgy dönt, hogy ő is hősnek áll. Bár még nem sikerült megtalálnia, miben is rejlnek emberfeletti képességei, már van jelmeze… Több

Rendező: Matthew Vaughn
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2010.06.17.

Ha/Ver 2  (2013)

2021.02.09 Eastern79

Tini akció

Matthew Vaughn már többször bebizonyította, hogy az akció a kisujjában van, és hát amit a kis Chloe művel a vásznon, az valami pazar. Dinamikus, őrült akciók és egy anti-szuperhős sztori teszi felejthetetlen élménnyé.

2016.08.07 mamiéstöti2

Szuperhősös filmnek nagyon gyenge lenne, de egy paródiának elmegy. Sok poén van benne, de a legtöbbet már elsütötték itt-ott, kicsit olyan, mintha egy fagyizóba minden ízből kérnénk egy evőkanálnyit a kehelybe.

2017.04.17 indingo

Rájöttem, hogy én azokat a szuperhősös filmeket szeretem, ahol esetlen a hős és kicsit emberibb vagy, ha nem is igazán tudja feldolgozni a szuperhős létet. Kicsit itt is ezt éreztem, ezért bírtam.

Inkább vicces, mint szuperhősös. De az a baj, hogy viccesnek meg gyenge. Zagyvalék és bugyuta tartalom gyenge színészi teljesítménnyel, csak ennyire értékelhető. Sőt, talán még túl is áraztam kissé. Unalmas és giccses.

2017.08.30 Deku

Eszméletlenül lehangoló lett ez a film, gondolok itt arra, hogy a történet eleve kutyafarkát sem ért. Nagyon lapos és szerethetetlen volt. Pedig nagyon várós film volt de nem hozta a vártakat.

62 fő veszti életét a filmben.Szerző: Norbi

A filmet Kanadában és az Egyesült Királyságban forgatták 30 millió dollárból.Szerző: dulkap

Christopher Mintz-Plasse-t eredetileg Kick-Ass szerepére hallgatták meg. Szerző: dulkap

Daniel Craig és Mark Wahlberg neve is felmerült Big Daddy szerepére, mielőtt Nicolas Cage megkapta volna azt. Szerző: dulkap

Gen V
A kullancs