Beszélj hozzá

Rosario Flores
Leonor Watling
Geraldine Chaplin
Geraldine Chaplin

Benigno évek óta ápolja orvosként a kómába esett táncosnőt, Aliciát. Érzései azonban mélyebbek, nem csak beteget lát benne, hanem szerelmének is tekinti. Egy nap egy másik nőt is behoznak a kórházba, aki szintén kómába esett. Ő Lydia, a matador. Marcos az ő rajongója. Benignóval mély… Több

Ország: Spanyolország
Premier (HU): 2002.12.26.

2017.05.13 Berto49

Fogalmam sincs, hogy egy másik filmes oldalon, 2009-ben miért értékeltem ezt a beteg filmet zseniálisra. Mostani értékelésem erős jóindulattal: gyenge átlagos. Amúgy azóta már tudom, hogy Almodóvar minden filmje meglehetősen aberrált, az utóbbi munká... Több

2016.03.07 citizenfour99

Érdekes film, mindenképp látni kell egyszer az életben, sokat mond a túlzott elvakult szeretetről amelyben már nemis számít, hogy a másik viszonozza-e esetleg, hogy tudatában-e van bizonyos dolgoknak. Nagyon jó és érdekes történet. Ajánlom.

2016.10.13 Fahéjgolyó

Szerintem ez az egyik legjobb Almodóvar film. Egészen egyszerű helyzeteket is művészien tud bemutatni a nézőnek, és nagyon jól kiemeli az érzelmeket. A színészek hitelesen alakítanak benne, egyszer mindneképp érdemes megnézni

2015.06.09 Dodi

Remekül kidolgozott műről van szó. Almodóvar-ban eddig még nem csalódtam. A filmjei szinte kivétel nélkül kivételesek. Úgy tudnám megfogalmazni, hogy általában a nyers valóságot mutatja be, de nem közönségesen, hanem művészi precizitással. A zenével ... Több

2015.06.02 Laci000

Az eddigi filmek közül, amiket Almodóvar-tól láttam ez tetszett a legjobban. Szerintem zseniális alkotás, nagyon jó, tehetséges színészekkel. Egy elgondolkodtató művészi alkotás!

Négy kategóriàban is elnyerte 2002-ben az Európai Filmdíjat (legjobb film, legjobb rendező, közönségdíj, legjobb forgatókönyv - Agustín Almodóvar), tovàbbi két kategóriàban (legjobb operatőr - Javier Aguirresarobe és legjobb férfi alakítás - Javier Cámara) pedig jelölve volt.Szerző: Bogi87

A film szerepel Steven Jay àltal szerkesztett, 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című filmkritika gyűjteményben.Szerző: Bogi87

A jegypénztàrak adatai szerint a filmből szàrmazó bevétel meghaladta az 51 millió dollàrt.Szerző: Bogi87

Rosario Flores valódi életbeli apját is Antonio Gonzaleznek hívják.Szerző: kázsé