Hajó a vége

Hajó a vége

Boat Trip

Jerry depresszióba zuhan, miután menyasszonya, Felicia faképnél hagyja. Éppen jókor jön legjobb barátja, Nick ötlete, hogy vegyenek részt egy facéroknak meghirdetett hajókiránduláson, ahol rengeteg gyönyörű és független nővel összezárva utazgathatnak a tengeren. De van egy bökkenő. Jerry és Nick már jócskán kint járnak az óceánon, amikor szembesülnek a ténnyel, hogy útitársaik nem facér nők, hanem facér férfiak. Csakhogy már nincs visszaút, a hajó - tömve férfiakkal - kifutott, hőseinknek, ha törik, ha szakad, végig kell csinálniuk ezt a kirándulást. Ráadásul az egyik facér milliomos, Lloyd rögtön kiszemeli magának Nicket.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2003.07.17.
Roselyn Sánchez
Roselyn Sánchez

2020.03.21 elekm90

Nagyon rossz, tele van kínos poénokkal, nemhogy nem nevettem, a készítők nevében szégyelltem magam. A szép nők felhozatala az egyetlen pozitívum (különösen Roselyn Sanchez), de egyébként pocsék darab. 2/10

2017.01.15 MMcFly2015

2003 környékén gyerekfejjel még megmaradt egy átlagos vígjátéknak, de most 2017-re nagy hiba volt belefutni. A klisé és a sablon kifejezés nem fejezi ki azt a másfél órát amit láthatunk. Kínosabbnál kínosabb poén van a filmben, ami engem cseppet sem ... Több

2016.04.10 GregBald

Tökéletes vígjáték és kitűnő esti szórakozás. Az alap ötlet kicsit morbid, de emiatt igazán szórakoztató. Már többször láttam, de még mindig jókat tudok rajta nevetni.

Roger Moore saját elmondása szerint csak a pénz és az ingyen nyaralás kedvéért vállalta el a szerepet. Szerző: rbernadett

Mike és Molly
2010