Halálkanyar

Halálkanyar

Switchback

Lélegzetelállító izgalmak. Látványos kaszkadőrjelenetek. Ezek mind szerephez jutnak a Halálkanyar robbanékony elegyében, ebben a duplán, sőt triplán csavaros thrillerben.

(alexxx)

Rendező: Jeb Stuart
Író: Jeb Stuart
Premier: 1997.10.31.

2020.08.23 dailyfilmsan

Szerintem nem jó. Van benne logikai bökkenő és gyenge színészek. Gyengusz és szép tájak sem segítenek abban hogy nézhetőbb legyen. Hanyagolható teljesen a film nem veszítünk vele semmit csak az időnket.

2015.06.09 rbernadett

SPOILER! Határozottan izgalmas ez a film, bár a felénél - ha hamarabb nem is - rá lehet jönni, hogy ki is lesz a hunyó, ha másból nem, a szereplők hiányából. Bár nekem Dennis Quaid nem volt túl hiteles ebben a szerepben valahogy nem hittem el neki a gyermeke elvesztése miatt bekattant apát.

2017.08.31 Berto49

Egy egész jó 1977-es krimi/thriller, bár marad néhány elvarratlan szál, amin gondolkozhat a néző. Meglepetés, hogy Danny Glover elvállalta ezt a szerepet, de nagyon jól csinálta, csak a forgatókönyvben nem tartalmazott semmi motivációt, hogy miért öl... Több

2016.01.24 KingPin

Izgalmas triller, nagyon jó színészekkel.

2018.12.26 ringololol

szerintem átlagos volt, kimondottan untattak egyes jelenetek

A Premiere magazin szerint azt nyilatkozta, hogy eredeti elképzelése szerint a történetet visszahelyezte volna az 1980-as évekbe Sidney Poitiervel, Robert Duvallal és Kevin Baconnel a főszerepben. A film címe ebbe az esetben, Going West in America lett volna. Szerző: rbernadett

Eredetileg a főszerepet Steven Seagalnak szánták Dennis Quaid helyett. Szerző: rbernadett

Alvó kutya
Sherlock