Halloween 4

Halloween 4

Halloween 4: The Return of Michael Myers

Épp tíz éve a szörnyűséges haddonfieldi mészárlásnak. A városban béke honol, és mindenki Halloween ünnepére készül, mit sem sejtve arról, hogy Michael Myers visszatért, hogy újabb áldozatokat szedjen. A gonosz eltökélt célja, hogy végezzen Laurie lányával és bárkivel, aki ebben megpróbálja megakadályozni.

(hp)

Premier: 1988.10.21.
Több
Donald Pleasence

2024.04.12 Interfectorem Sabnock

Negyedszerre sem megy igazán!

Az ősbemutató óta Michael Myers rendesen írtja az ifjakat, véneket, nőket, férfiakat és gyermekeket... Persze már láttam anno ezt a részét is a franchise-nak, de most úgy döntöttem, újrázom, és ismét megnéztem, egy kis nosztalgiafaktort belevíve az e... Teljes kritika

2022.11.01 Kóborló

Michael Myers visszatér

Michael Myers számomra értelemszerűen a legnagyobb horrorikonok közt szerepel, így szinte egyértelmű volt számomra, hogy Halloween estéjén ismételten előkerül nálam egy Halloween-film. Előjáróban csak annyit írnék a filmről, hogy nem tartom egy túlzo... Teljes kritika

2018.10.23 Márton

Lefelé a lejtőn

Sajnos a Halloween horror szérián is teljes mértékben észre lehet venni azt a fajta minőség hanyatlást mint, szinte az összes hosszabb horror frencsájzt megélt produkciókon! Első rész hatalmas siker mint anyagilag mint kritikailag, majd következik eg... Teljes kritika

2021.07.13 Kósa Bence

Az első és második, de főleg az előbbi klasszikus. Viszont a harmadik rész után (sajnos) zuhanni kezdet ez a széria is. Ez a rész a leggyengébb.

2016.10.03 zoleykrajcsi

Bár a kritikusok többsége nagyon lehúzta a Halloween 4-et, én mégis 5 csillagot adok rá, mert velük ellentétben nekem marhára tetszett. Teljesen jó, B-kategóriás horror, tökéletes film annak, aki vágyik egy borzongatós éjszakára.

A forgatást 1988. április 11-én kezdték meg és 1988. május 22-én fejezték be.Szerző: Kóborló

A filmet eredetileg a kaliforniai Pasadenaban forgatták volna le, de végül, hogy takarékoskodni tudjanak a film költségvetésével, a forgatást áthelyezték a Utah állambeli Salt Lake City-be.Szerző: Kóborló

A filmbéli Rachel szerepére esélyesek voltak Rebecca Schaeffer (1967-1989) és Lisa Wilcox színésznők is.Szerző: Kóborló

A film forgatókönyvírójának Alan B. McElroy-nak ez volt az első forgatókönyve, amit írt, és ezt is csak azért vállalta, mert nagy rajongója volt a korábbi Halloween-filmeknek.Szerző: Kóborló