Videók

A Happy Days című családi vígjátéksorozat középpontjában a Cunningham család áll, akik az ötvenes éveket igyekeznek átvészelni a szeretetreméltó és kedves Fonzie útmutatásai és segítsége révén.

(erare)

9. évad (1981) - 22 epizód
10. évad (1982) - 22 epizód
11. évad (1983) - 22 epizód

2016.08.05 totykos

Kiráz a hideg ettől a két nyálas figurától. Tudom, tudom, sorozattörténeti mérföldkő, meg ilyenek, de szerencsére azóta készültek értelmesebb cuccok is. Ezek már nagyon lassúak...

2015.08.06 TPetty

Imádom! Hamisítatlan családias hangulatú hülyeség. Szerintem eltöltöm, és egész karácsonykor ezt fogom nézni.

Fonzie imádta a motorokat, ezzel szemben Henry Winkler, az őt alakító színész félt tőlük, ezért a legtöbb motoros jelenetben a jármű egy emelvényhez volt rögzítve, amit egy teherautó húzott.Szerző: rbernadett

Chuck, a legidősebb testvér gyakorlatilag magyarázat nélkül tűnt el a sorozatból. Amikor egy karaktert különösebb magyarázat nélkül kiírnak egy szériából, az előbbi eset után "Chuck Cunningham Szindrómának" nevezik a jelenséget.Szerző: rbernadett

A sorozatban eredetileg három Cunningham gyermek volt. A legidősebb fiút, Chuckot folyamatosan írták ki a szériából (főiskolára ment egy kosárlabda ösztöndíjjal), mivel a sorozat készítői idővel rájöttek, hogy Fonzie az a karakter, akire a filmnek szüksége van. Az utolsó részben, Howard azt mondja, hogy nagyon büszke a két gyerekére.Szerző: rbernadett

Az utolsó részben Tom Bosley kilépett a szerepéből és a kamera felé fordult, hogy megköszönje a nézőknek, hogy a Cunningham család életének részei voltak annyi éven keresztül. Szerző: rbernadett

A sorozat sikere után Garry Marshallt megkérték, hogy valamiként segítsen abban, hogy a gyerekek többet olvassanak. Ennek hatására az egyik epizódban Fonzie úgy dönt, hogy a hírneve ellenére könyvtárba megy egy könyvért. A dolog bevált: azon a héten a könyvtári regisztrációk száma 500 százalékkal megnőtt.Szerző: rbernadett