Harley Davidson és a Marlboro Man

Harley Davidson és a Marlboro Man

Harley Davidson and the Marlboro Man

Két nehézfiú segíteni próbál az egyik barátján, akitől egy bank el akarja venni a bárját. Elhatározzák, hogy kirabolják a bank pénzszállító autóját, de tévedésből egy másik kocsit támadnak meg, amely viszont kábítószerrel van tele.

Premier (HU): 1992.01.03.
Tom Sizemore
Branscombe Richmond

2023.09.30 Oildi

Neók vs. Kukások. Kettes.

Simon Wincer elképzelése nem volt rossz. Viszont a kivitelezés gagyi és béna lett. Mickey Rourke és Don Johnson végigkeménykedik a filmet, ami nem áll jól nekik, és igazából színésznek is csak "B" kategóriásak. Mint maga a film is.

2019.08.12 Norbert93

Majdnem kultfilm.

Klasszikus "macho man" film, végig belengi a filmet a túlzott férfiasság. Egyébiránt a középszerűnél valamivel élvezhetőbb film, de olyan szinten túl van idealizálva, ami minden egészében a 80-as évek akciófilm karaktereit idézi, ami nem csoda, hiszen a korszak B kategóriás filmjeire még nagyon erős hatással volt a stílus.

2016.10.10 Macskínó

K#@&a jó akció film! Már a cím is Harley és Marlboro, hát nem tudtam mi lehet, valami reklám, az is, de valami hihetetlen izgalmasan tálalva. Nekem nagyon tetszett, a színészek is tették a dolgukat, csillagos 5-ös!

A film számos karaktere ismert amerikai márkák után kapta a nevét. Harley Davidson (motorkerékpár), Marlboro (cigaretta), Virginia Slims (cigaretta), Jack Daniel's (whiskey). Giancarlo Esposito karakterét Jimi Hendrix után nevezték el.Szerző: Nyereg alatt Pizza

A film költségvetése 23 millió dollár volt, viszont csak 7.4 millió dollárt hozott vissza, így anyagi értelemben megbukott.Szerző: Nyereg alatt Pizza

Bruce Willis is esélyes volt Harley Davidson szerepére. Szerző: Nyereg alatt Pizza