Harmadik Shrek

Harmadik Shrek

Shrek the Third

Miután az öreg Harold király megbetegszik, azt szeretné, ha Shrek venné át a hatalmat. Ehhez azonban a zöld ogrénak nem fűlik annyira a foga, ráadásul Fiona is bejelenti, hogy gyermeket vár. Shrek elindul, hogy felkutassa Fiona elveszett unokaöccsét, az egyetlen embert, aki alkalmas lehet a… Több

Premier (HU): 2007.06.14. | HBO Max (2022.10.15.)
Több

2020.10.20 Bazzzsi

Én kedvelem a szériát, Shrek egy jó karakter pedig elsőre nem tűnt annak. Vannak igazi karakterek is, ami mesékre általában nem jellemző.

2018.10.22 Artemisia

A zseniális 1.és 2.rész után kicsit langyosabb hatást ért el ez az egyébként mozgalmas és akciódús rész. Amit nagyon hiányosságnak érzek vele kapcsolatban, az, hogy az 1. és 2.részben még úttörően eredetinek számító elemek eddigre megszokottá, elko... Több

2018.12.04 mamiéstöti2

Olyan igazi Shrek-es történet, ahol valóban nem a külső alapján ítélik meg a figurákat. Nekem nagyon tetszett.

2017.04.12 indingo

Mozgalmas rész lett ez is. Picit emberi, Shrek apa lesz. Mozgalmas a rész is, sok jó zene van benne és a karakterek közti párbeszédek is humorosra sikeredtek.

2019.05.22 Thibo84

Sajnos a történet lapos lett, nem hozza már azt a színvonalat mint az első két részben. Rengeteg benne a karakter és számomra olyan, hogy nem tudnak igazán mit kezdeni ennyi szereplővel és ez megfojtja a filmet. A sok érzelem is elnyomja a humort.

Justin Timberlake első animációs filmje.Szerző: dailyfilmsan

John Krasinskinek ez volt az első rajzfilmes szinkronszerepe. Szerző: dailyfilmsan

Szőke herceg az egyetlen gonosz karakter, aki két Shrek rajzfilmben is szerepel. A második részben mint másodlagos főgonosz, a harmadikban pedig az elsődleges főgonosz szerepében jelenik meg. Szerző: dailyfilmsan

Azz egyetlen rész a Franchise-ban, amelyben Shreknek és Fionának nem kell szerelmes csókkal megoldani a fő problémát.Szerző: dailyfilmsan

Shrek 2
2004