89% 1900 szavazat

Harry Potter és a Halál ereklyéi 2. rész

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

2023.04.18 Gamehun638

A főbb dolgok benne vannak. Jó kis mozifilm, bár nekem nem a kedvencem.

2020.03.31 Puncs

Méltó befejezése volt ez a film a sorozatnak. Nem szenved hiányt fordulatokból, feszültségből, ugyanakkor az egyik legmegindítóbb rész is ez volt a szériából. Nagyon sok szimpatikus, szeretnivaló karakter halt meg. Szerintem a Harry Potter filmeket nem lehet megunni. Bármikor szívesen újranézem, bármelyik részt.

2017.03.07 Laca//Ho/rr/oR//

Nagyszerű befejezés egy élet munkáját látván, de nagyon sok karaktert sajnálok.

Jó,nézhető,de nekem kissé ellaposodott....a regényt nem olvastam,de gondolom,ott kicsit élvezhetőbb a végjáték,és a csata ! De alapjában véve azért a színvonal jó.

2017.07.02 indingo

Méltó befejezése volt a sorozatnak, bár nem feltétlenül volt szerintem szükség arra, hogy két felé szedjék a történetet. Jónak tartom a filmet, de nekem az első 2-3 rész jobban tetszett.

2019.06.01 Thibo84

Egy gigantikus és látványos csatával zárják le a sorozatot. Igyekeztek hű maradni a könyvhöz, de egyáltalán nem tetszett, amikor a bodzapálcát Harry ketté töri. A könyvben ennél sokkal másabb befejezést kap.

2017.07.10 Deku

Nagyszerű volt ez is mint az összes Harry Potter film, az más kérdés, hogy mennyire távolodott el az első részekhez képest a varázs világtól. Mert lássuk be kissé változott, viszont ez kellett ahhoz, hogy érzékletesen bemutassa azt, hogy nem minden cukormáz.

2017.07.29 Orosz István

Ebben a részben az tetszik, hogy nagyon részletesen bemutatja a Roxforti csatát, pontosan úgy ahogy a könyvbe van, és vannak benne hatalmas csavarok. Pl: Piton végig Harryt segítette.

2017.03.08 GedyPapa

Méltó lezárása egy kiváló filmsorozatnak. Amit az eddigiekből hiányoltam azt itt összerakták. Figyeltek arra, hogy ne maradjon hiányérzet még a hozzám hasonló kritikusabb emberekben se. A végjáték, a párbeszédek és a filmzene is kivételesen jól sikerült így megérdemel 5 csillagot!

2016.04.14 Szilonka

Elképesztő világot teremtett ez írónő és az is hihetetlen, hogy több könyvkiadó is visszautasította a sztorit. Az írónő és a gyerekeknek is komoly egzisztenicát teremtett. A filmek kiválóak lettek egytől egyik, a történetek hibátlanok és egyediek egy új világ születettek.

2019.08.12 Ms. Akárki

Tökéletes rezárása a történetnek. Győznek természetesen. Mondjuk az durva volt amikor kiderült hogy Harryben is van voldemort egy lélekdarabkájából. Már azt hittem tényleg megölik harryt.

2018.07.18 Norbert93

A jó és gonosz harca a tetőpontjára hágott a filmben. A gyerekként megismert karakterek immár halált megvető bátorsággal küzdő varázslók/boszorkányok lettek, akik szembe szálltak a Varázslóvilágot hosszú ideje rettegésben tartó Sötét nagyúrral. Így kell lezárni egy igazi eposzt.

2018.11.26 harnas1207

Nehéz megítélni, hogy mi a film és mi az író hibája. Mindenesetre mint nem rajongó saját véleményként írom le a gondolataimat. A befejező rész sok más helyről lopkod. A kígyóba rejtett "megoldás" akkora ökörség volt, hogy fájt. Az epikus jelenetek so... Több

2016.09.10 puffancshercegnő

Tökéletes, úgy, ahogy van. Persze nem rakhattak bele mindent, ami a könyvben is benne van, de még ígyis rendkívül jó. Az egyik legakciódúsabb HP film. Rendkívül látványos. Mindenki, aki szereti a Harry Potter világot, élvezni fogja.